Przejdź do treści

Wózki widłowe Kompletacyjne

Wózek magazynowy kompletacyjny - OLP / OEP
"

OLP / OEP

Wózki kompletacyjne OLP i OEP to wózki widłowe niskiego poziomu, które łączą w sobie wysoką wydajność, duże przyspieszenie i prędkość oraz ergonomiczną konstrukcję. Wózki kompletacyjne OLP i OEP posiadają udźwig od 1200 do 2500 kg, dzięki czemu doskonale sprawdzą się przy różnego rodzaju operacjach logistycznych. Świetnie się prowadzą, są zwrotne i do tego bardzo proste w obsłudze. W modelu OEP znajdziemy dodatkowo Ergolift, czyli specjalne widły, które mogą być wzniesione na wysokość talii osoby kompletującej, tworząc dla niej ergonomiczne miejsce pracy.

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy kompletacyjny - OLH / OEH
"

OLH / OEH

Modele OLH i OEH to wózki kompletacyjne niskiego poziomu z podnoszoną platformą i udźwigiem od 1200 do 2500 kg. Szczególny nacisk w prezentowanych modelach kładzie się na prędkość oraz wydajność pracy operatora, a także na ergonomiczną konstrukcję, która ma ułatwiać kompletację zamówień i dbać o bezpieczeństwo operatora. Polecamy je wszędzie tam, gdzie liczy się dokładność i szybkość działania.

 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy kompletacyjny - EPL
"

kompletacyjny EPL

Średniopoziomowy wózek kompletacyjny EPL został zaprojektowany tak, by uzyskać maksymalną sprawność podczas pobierania towaru z magazynu. Jego zadaniem jest szybkie i niedrogie kompletowanie zamówień. Model ten łączy w sobie wysoką wydajność pracy z zapewnieniem możliwie najwyższego bezpieczeństwa jego eksploatacji.

 

Dlaczego warto usprawnić pobieranie towarów według zamówień?

 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy kompletacyjny - EPM / EPH
"

EPM / EPH

Wózki kompletacyjne EPM i EPH to wózki serii EP, które charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami podnoszącymi i jezdnymi, a przy tym doskonałą widocznością i zwrotnością. Modele te posiadają modułową ergonomiczną konstrukcję, która zwiększa komfort pracy operatora, co pośrednio wpływa na jego wydajność i produktywność. Znajdziemy tutaj boczne bramy Pro-Access, a także wygodny w obsłudze czujnik podłogowy, dzięki którym możliwe jest bezpieczne pobieranie towarów, bez względu na wysokość ich magazynowania.

 
Czytaj więcej