Przejdź do treści

OLH / OEH

Modele OLH i OEH to wózki kompletacyjne niskiego poziomu z podnoszoną platformą i udźwigiem od 1200 do 2500 kg. Szczególny nacisk w prezentowanych modelach kładzie się na prędkość oraz wydajność pracy operatora, a także na ergonomiczną konstrukcję, która ma ułatwiać kompletację zamówień i dbać o bezpieczeństwo operatora.

 

Wózki kompletacyjne niskiego poziomu z podnoszoną platformą OLH i OEH

 

Modele wózków kompletacyjnych niskiego poziomu OLH i OEH mają udźwig od 1200 do 2500 kg. Posiadają one podnoszoną platformę operatora, co jest szczególnie przydatne podczas kompletacji zamówień z poziomu drugiego. W wózku kompletacyjnym OEH znajdziemy ponadto Ergolift, czyli wznoszące się na wysokość talii operatora widły, które tworzą dla niego wygodne miejsce pracy.

W wózkach kompletacyjnych OLH i OEH, jak we wszystkich wózkach serii O, zadbano szczególnie o usprawnienie i ułatwienie pracy operatora. Znajdziemy tu niski stopień z konstrukcją wejścia 3D Step-In (kątowe boki wejścia na platformę), dzięki któremu operator ma łatwiejszy dostęp do wózka z każdego kąta. Stopień wejścia ma zaledwie 150 mm, co jest istotne przy codziennej pracy. Przy tak niskim stopniu wsiadanie i wysiadanie z wózka są dla operatora łatwiejsze, a obciążenie jego ciała znacznie mniejsze, przez co kompletacja zamówień staje się bardziej efektywna, a ryzyko obrażeń i kontuzji jest zminimalizowane. Oparcie wózka jest wąskie, co zmniejsza odległość między platformą, na której stoi operator, a ładunkiem. Na uwagę zasługuje również zwiększająca bezpieczeństwo pracy antypoślizgowa powierzchnia platformy oraz system tłumiący wstrząsy pod nią, dzięki któremu prowadzenie wózka jest komfortowe.

 

Wózki kompletacyjne OLH i OEH – wyjątkowe usprawnienia serii O

 

Na uwagę zasługuje tu doskonałe przyspieszenie oraz technologia Instant Launch, dzięki której można niemal natychmiast po załadowaniu towaru na widły wprowadzić wózek kompletacyjny OLH i OEH w ruch. Instant Launch sprawia, że czas uruchomienia wózka jest znaczne krótszy niż w przypadku standardowych modeli wózków kompletacyjnych. Ma to znaczenie zwłaszcza przy czasochłonnych operacjach logistycznych. Dodatkowa funkcja Extra Boost to natomiast jeszcze większe przyspieszenie, które sprawdzi się zwłaszcza na dłuższych dystansach. Wystarczy, że operator naciśnie oba przyciski gazu jednocześnie, a wózek OLH i OEH rozpędzi się do maksymalnej prędkości w zaledwie kila sekund.

 

Wózki kompletacyjne z podnoszoną platformą OLH i OEH - kierownica

 

Pracę podczas kompletacji zamówień usprawnia również specjalna kierownica XControl, którą znajdziemy w wózkach kompletacyjnych niskiego poziomu z podnoszoną platformą OLH i OEH, a także w innych wózkach kompletacyjnych z serii O. Kierownica została zaprojektowana tak, by osoba kompletująca miała jak największy zakres ruchów. Najważniejsze elementy sterujące wózkiem kompletacyjnym (sterowanie gazem, widłami i platformą) znajdują się na kierownicy, więc są łatwo dostępne. Warto dodać, że elementy te mają swoje lustrzane odbicia po obu stronach kierownicy, co jeszcze bardziej ułatwia obsługę wózka. Operator nie będzie mieć tu również problemów z cofaniem – kierownicę można wygodnie chwycić, a pedał gazu działa tutaj do góry, dzięki czemu pozycja operatora podczas cofania jest wygodniejsza i nie musi on napinać szyi, by mieć lepszą widoczność. Wózki OLX I OEH mogą być prowadzone również, gdy operator znajduje się poza nimi – służy do tego dodatkowy pedał gazu, który znajduje się w tylnej części każdego modelu.

Wózek magazynowy kompletacyjny - OLH / OEH
Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.