Przejdź do treści

Regały wielopoziomowe

Magazynowe regały półkowe wielopoziomowe to konstrukcje HI280 ze zintegrowanymi poziomami podłóg. Rozwiązanie tego typu będzie idealne dla dużych magazynów, które składują wiele drobnych towarów. Większa niż w standardowych jednopoziomowych regałach półkowych pojemność składowania możliwa jest tu właśnie dzięki wykorzystaniu konstrukcji wielopoziomowej.

 

Półkowe regały wielopoziomowe – ekonomiczna maksymalizacja powierzchni składowania

 

Regały półkowe wielopoziomowe to nic innego jak połączone w pionie konstrukcje półkowe standardowe HI280, które posiadają dodatkowo zintegrowane poziomy podłóg między kolejnymi poziomami. Wielowarstwowa konstrukcja regałów półkowych HI280 daje możliwość konstrukcji posadzki mezzanowej ze słupków EK (stal ocynkowana) nad bazą, z kolejnymi półkami wyżej. Tego typu słupki mogą znajdować się na całej długości, wspierając wszystkie poziomy półek oraz chodników, a mogą również występować pojedynczo, wspierając dolne półki i antresole z regałami wolnostojącymi wyżej. Możliwe jest także umieszczenie dodatkowego poziomu składowania dzięki rozcieńczalnikom podłogowym. Na uwagę zasługuje nie tylko łatwość montażu konstrukcji, ale również możliwość uzupełnienia jej o elementy dodatkowe, jak oświetlenie czy schody.

Ogromne znaczenie ma precyzyjny dobór wymiarów i rodzaju konstrukcji, dlatego warto skorzystać z usług specjalistów z naszej firmy. Od wielu lat dbamy o to, by nasi Klienci mogli korzystać z solidnych i pojemnych regałów wielopoziomowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować indywidualne rozwiązania, które będą dopasowane do profilu prowadzonej działalności oraz specyficznych wymagań. Zachęcamy Państwa do zaufania ekspertyzie wykwalifikowanej kadry NFK!

Regały półkowe wielopoziomowe – zalety:

  • Oparte na znanym systemie regałów półkowych HI280.
  • Wysoka trwałość i wytrzymałość.
  • Efektywny projekt daje znaczne oszczędności przy budowie.
  • Słupki, które przewożą ciężary z wyższych podłóg.
  • Bezproblemowy montaż tryskaczy i oświetlenia.
  • Możliwość uzupełnienia o schody, poręcze, a także akcesoria do bramek paletowych.

Uniwersalne rozwiązanie do przechowywania towarów – regały wielopoziomowe

Ze względu na swoją prostą, lecz niezwykle solidną konstrukcję, regały wielopoziomowe znajdują zastosowanie w zakładach produkcyjnych i magazynach funkcjonującymi w wielu branżach. Niezależnie od rodzaju przechowywanych materiałów lub towarów, platformy są w stanie utrzymać duży ciężar, co ma ogromne znaczenie zarówno w kwestii ograniczenia wykorzystanej przestrzeni, jak i bezpieczeństwa kadry pracowniczej. Łatwy dostęp do każdego poziomu sprawia, że osoby odpowiedzialne za kontrolę jakości mogą bez trudu dostać się nawet do wysoko położonych pakunków.

Konstrukcje chodników umożliwiają przemieszczanie się pomiędzy półkami, co jest dodatkowym atutem dotyczącym monitorowania, składowania i transportu towarów. Regały wielopoziomowe świetnie sprawdzają się w firmach, które chcą zoptymalizować wykorzystywaną przestrzeń. Specjaliści z NFK dbają o to, by to zadanie przebiegło zgodnie z planem. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu oraz profesjonalizm, z jakim podchodzimy do każdego Klienta, to gwarancja, że zaproponowane i wykonane rozwiązania będą zadowalające.

Warto pamiętać o tym, że zapewnienie łatwego dostępu do palet oraz bezpiecznego składowania towarów, to inwestycja, która pozytywnie wpłynie na obroty firmy. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom łatwiej jest uniknąć opóźnień, wypadków i zmęczenia kadry pracowniczej. Aby jak najlepiej zadbać o swoją firmę, dobrze jest wybrać najwyższą jakość w każdym aspekcie. Zachęcamy do kontaktu i wyboru naszych regałów wielopoziomowych!

Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.