Przejdź do treści

EPM / EPH

Wózki kompletacyjne EPM i EPH to wózki serii EP, które charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami podnoszącymi i jezdnymi, a przy tym doskonałą widocznością i zwrotnością. Modele te posiadają modułową ergonomiczną konstrukcję, która zwiększa komfort pracy operatora, co pośrednio wpływa na jego wydajność i produktywność. Znajdziemy tutaj boczne bramy Pro-Access, a także wygodny w obsłudze czujnik podłogowy, dzięki którym możliwe jest bezpieczne pobieranie towarów, bez względu na wysokość ich magazynowania.

 

Wózek kompletacyjny EPH i EPM – do kompletacji towarów na każdej wysokości

 

Wózki kompletacyjne EPH i EPM pozwalają na kompletowanie ładunków z bardzo dużej wysokości. Dla modelu EPH odbiór towarów nawet z wysokości 12,1 metra nie jest problemem. Model EPM poradzi sobie natomiast doskonale z kompletacją towarów z wysokości do 9,85 metrów. Usprawnienia technologiczne w serii EP pozwalają operatorowi znaleźć się bardzo szybko w miejscu kompletacji, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa i wygody.

 

Wózki kompletacyjne EPM i EPH – ergonomiczna konstrukcja

 

Ergonomiczna konstrukcja wózków kompletacyjnych EPM i EPH ułatwia osobom kompletującym pracę, dzięki czemu rośnie ich produktywność. Zadbano o doskonałą widoczność wokół wózka poprzez specjalny maszt o konstrukcji ProVision. Idealna widoczność to przede wszystkim znacznie mniejsze ryzyko wypadku operatora, a także znaczne usprawnienie jego pracy. Ergonomiczna konstrukcja wózków kompletacyjnych EPM i EPH to także wygoda codziennej pracy operatora – nawet podczas wielogodzinnych zmian. Znajdziemy tu niski stopień, dzięki któremu wsiadanie i wysiadanie z wózka nie będzie kłopotliwe, a nawet wielogodzinna praca nie będzie męcząca. Warto dodać, że podstawowe elementy sterujące wózkiem kompletacyjnym EPM i EPH znajdują się w zasięgu ręki operatora i mogą być regulowane we wszystkich kierunkach. Na uwagę zasługuje również czujnik obecności kierowcy (DPS), który obejmuje całą podłogę w kabinie. Tego typu rozwiązanie zastępuje tradycyjny włącznik nożny, dzięki czemu operator zyskuje większą swobodę podczas swojej pracy.

 

Wózki kompletacyjne serii EP to także niezawodność

 

Godna uwagi jest modułowa konstrukcja każdego wózka serii EP oraz duża dostępność części zamiennych. Warto wspomnieć również o bardzo wygodnym systemie wymiany baterii, dzięki któremu EPM i EPH to wózki, na których bez wątpienia można polegać w każdej sytuacji.

 

Wózek kompletacyjny EPH został nominowany do nagród w bardzo prestiżowym konkursie IFOY (International Forklift Truck of the Year) w kategoriach:

  • Najlepszy Wózek Magazynowy Roku (EPH 125)
  • Specjalność Roku (innowacyjny czujnik DPS)
Wózek magazynowy kompletacyjny - EPM / EPH
Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.