Przejdź do treści

Regały magazynowe Mediumspan/Longspan

Regały półkowe Medium Span to konstrukcje, które doskonale sprawdzą się przy przechowywaniu ciężkich i dużych towarów. Są to konstrukcje wytrzymałe, których elementy są kompatybilne ze standardowymi elementami regałów półkowych, dzięki czemu można je łączyć i modyfikować, dostosowując ostateczną konstrukcję do własnych potrzeb.

 

Półkowe regały Medium Span – wytrzymałość na lata

 

Regały półkowe Medium Span wykonane są ze stali ocynkowanej, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i mogą być użytkowane latami. Niewielka ilość komponentów sprawia natomiast, że ich użytkowanie i przebudowywanie jest proste i szybkie. Eliminowana jest tu ponadto potrzeba stosowania stężeń tylnych, dzięki czemu maksymalizowana jest dostępna głębokość magazynowania na regale.

 

Idealne do składowania dużych gabarytów

 

Regały półkowe Medium Span sprawdzą się idealnie do przechowywania dużych lub ciężkich towarów w różnych lokalizacjach magazynu. Regał półkowy HI280 Medium Span montuje się dokładnie tak samo jak standardowy regał półkowy HI280 i może być wykorzystany zarówno przy statycznych, jak również przy przesuwnych zastosowaniach. Warto zaznaczyć, że standardowe półki regałów HI280 są kompatybilne ze słupkami regałów HI280 Medium Span, dzięki czemu systemy standardowe i Medium Span można ze sobą łączyć wedle potrzeb i konfigurować.

 

Regały półkowe Medium Span – zalety:

  • Szybki i prosty montaż oraz demontaż dzięki minimalnej ilości komponentów.
  • Trwała i wytrzymała konstrukcja ze stali ocynkowanej.
  • Szeroki wybór profili i akcesoriów dodatkowych.
  • Półki z krawędziami – przydatne do etykiet lub kodów kreskowych.
  • Konstrukcja modułowa bez luźnych i ostrych krawędzi.
Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.