Przejdź do treści
Wózek paletowy transportowy - PLL

PLL

UniCarriers PLL, czyli kompaktowy ręczny wózek paletowy idealnie odnajdzie się pośród wąskich przestrzeni. Niestraszne są mu różne nośniki ładunków, czy też ekstremalnie nieporęczne warunki! Proponowany wózek paletowy polecany jest do:

  • Uzupełniania stanów magazynowych
  • Sporadycznego kompletowania zamówień
  • Transportu wewnętrznego na małe dystanse, np. w supermarketach, magazynach i terenach produkcyjnych

 

 
Czytaj więcej
Wózek paletowy transportowy - PLE

PLE

UniCarriers PLE to kompaktowy ręczny wózek paletowy z podnoszonymi widłami. Polecany model łączy w sobie dwie funkcje. Ułatwia on pracę ze znacznymi obciążeniami podczas kompletacji oraz pozwala na ergonomiczne podnoszenie ładunku. Należy zaznaczyć, że funkcja podnoszenia ergonomicznego jest świetnym rozwiązaniem dla operatora wózka. Dlaczego? Opcja ta bowiem ogranicza obciążenie pleców, w wyniku czego sam pracownik pracuje w przyjemnej, produktywnej atmosferze, bez odczuwania dolegliwości ze strony kręgosłupa.

 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy - PLP

PLP

UniCarriers PLP to wózek paletowy kierowany z pozycji stojącej, który został wyposażony w solidną, wytrzymałą i składaną platformę przeznaczoną dla operatora. Ponadto, maszyna posiada uchylne słupki ochronne. Wózek paletowy odznacza się wydłużonymi cyklami roboczymi. Przeznaczony jest do pokonywania większych odległości. Model ten polecany jest do intensywnych prac wykonywanych w nowoczesnym magazynie.

 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy - PMR

PMR

UniCarriers PMR to wydajny, stabilny i kompaktowy wózek niskiego podnoszenia o nośności do dwóch ton. Proponowany model może być obsługiwany na dwa różne sposoby – z podłoża lub ze składanej platformy operatora. UniCarriers PMR sterowany jest ręcznie, szerokość samego urządzenia wynosi zaledwie 770 mm, dlatego też wykonywanie manewrów w wąskich i ciasnych przestrzeniach dystrybucyjnych jest łatwe i sprawne.

 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy - ALL/XLL

ALL/XLL

UniCarriers ALL/XLL to wózki niskiego podnoszenia, które mogą być obsługiwane z pozycji stojącej lub siedzącej.

 

 
Czytaj więcej