Przejdź do treści

Regały magazynowe z wąskim korytarzem bocznym - VNA

Paletowe regały rzędowe z wąskim korytarzem roboczym doskonale sprawdzą się w przypadków magazynów, które pracują w trybie 24/7. Posiadają one niemal wszystkie zalety paletowych regałów rzędowych, jednak ich dodatkowym atutem jest znacznie lepsze wykorzystanie dostępnej powierzchni magazynowej, dzięki zastosowaniu wąskiego korytarza roboczego i zwiększeniu wysokości składowania.

Szybka kompletacja zamówień i maksymalne wykorzystanie przestrzeni

Wąski korytarz roboczy to przede wszystkim zwiększenie efektywności składowania, poprzez maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni magazynowej. Taka oszczędność miejsca sprawdzi się zwłaszcza w tych magazynach, gdzie powierzchnia jest bardzo ograniczona. Efektywna kompletacja towarów w magazynach o ograniczonej przestrzeni jest bardzo pożądana, stąd paletowe regały rzędowe z wąskim korytarzem roboczym sprawdzą się tu najlepiej. Oszczędność powierzchni bezpośrednio przekłada się na zmniejszenie kosztów oraz na usprawnienie procesu pobrań towarów z magazynu.

Idealne do palet o różnych rozmiarach

Regały rzędowe z wąskim korytarzem są zgodne z FIFO (first-in, first-out), czyli pierwsza załadowana na półkę paleta będzie jednocześnie pierwszą, która półkę opuści. Warto dodać, że regały magazynowe rzędowe z wąskim korytarzem roboczym to rozwiązanie odpowiednie dla palet o różnych rozmiarach, które zapewnia nieograniczony dostęp do palet z wózka wąskiego korytarza. Rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza przy zmieniającej się ilości magazynowanych towarów. 

Paletowe regały rzędowe z wąskim korytarzem – zalety:

  • Zgodne z wymogami FIFO.
  • Nieograniczony dostęp do każdej z palet.
  • Dobre do składowania towarów, których ilość się zmienia. 
  • Kompletacja towaru ze wszystkich poziomów za pomocą specjalnego wózka do wąskich korytarzy.
  • Optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynu i jego wysokości.
Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.