Przejdź do treści
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - PSL

PSL

UniCarriers PSL to kompaktowy ręczny wózek, przystosowany do układania w stosy.

 

Model ten świetnie sprawdzi się podczas:

  • Uzupełniania stanów magazynowych
  • Pobierania towarów zgodnie z zamówieniem
  • Transportu wewnętrznego realizowanego na małych odległościach, np. w magazynach nowoczesnych, supermarketach czy też na obszarach produkcyjnych

 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - PS

PS

UniCarriers PS to ręczny, kompaktowy wózek przystosowany do układania ładunku w stosy. Model ten wyróżnia się niezwykłą elastycznością, szczególnie w przestrzeniach wąskich i ciasnych. Maszyna doskonale radzi sobie z obsługą otwartych nośników ładunku.

 

Kompaktowy PS UniCarriers polecamy do:

  • Magazynów nowoczesnych, z wąskimi przestrzeniami
  • Układania ładunku w stosy o wysokości do 3590 mm
  • Okazjonalnego kompletowania zamówień
  • Krótkodystansowego transportu wewnętrznego

 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - PSH

PSH

UniCarriers PSH to kompaktowy, ręczny wózek przystosowany do układania ładunku w stosy. Wyróżnia się on niezwykła trwałością i mocą. Niestraszne są mu trudne warunki – te pokonuje bez chwili zwątpienia. 

 

Wózek kompaktowy, ręczny PSH polecamy do:

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - PSP

PSP

UniCarriers PSP to ręczny i jednocześnie wszechstronny wózek, przystosowany do układania w stosy. Proponowany model dostępny jest w dwóch wersjach:

  • PSP 125
  • PSP 160

 

Maszyna została wyposażona w składaną platformę.  Ze względu na swoją wszechstronność, szeroki wybór opcji i możliwości, PSP UniCarriers poradzi sobie w różnorodnych zadaniach. Jakich?

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - PSD

PSD

Model PSD to kompaktowy wózek ręczny, który przeznaczony jest do układania w stosy na podwójnej głębokości. Doppio PSD jest wózkiem uniwersalnym, który sprawdzi się również do obsługi otwartych nośników ładunku, a także do obsługi podwójnych palet oraz załadunku i rozładunku na platformach przeładunkowych. Wózek PSD można ponadto wykorzystać do transportu wewnętrznego na niewielkie odległości, w tym między innymi do transportu w obszarach produkcyjnych, w supermarketach czy w niewielkich magazynach. 

 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - PDP 200

PDP 200

Wózek PDP 200 to uniwersalny model przeznaczony do układania w stosy na podwójnej głębokości. Wyposażony jest w platformę, która czyni go wszechstronnym w zastosowaniu partnerem każdego magazynu. PDP 200 efektywnie pracuje na podwójnej głębokości, ponadto umożliwia pokonywanie długich dystansów w obrębie magazynu. Wykorzystać można go m.in. do układania w stosy na podwójnej głębokości, załadunku i rozładunku między platformami, a także do transportu wewnątrzmagazynowego. 

 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - Ergo A

Ergo A

Wózki ERGO A, w tym wózki ERGO AJN i ERGO ASN to modele przeznaczone do układania w stosy, które kierowane są z pozycji stojącej. To produkty wszechstronne, które sprawdzą się nie tylko do układania w stosy, ale także do transportu wewnętrznego oraz obsługi palet podwójnych. Model ERGO A zajmuje mniej miejsca niż inne ręczne wózki do układania w stosy, które posiadają platformę.

 

Wózek Ergo A (modele AJN i ASN) – wszechstronność i większa produktywność  

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - Ergo X

Ergo X

Modele ERGO XJN i XSN to wózki przeznaczone do układania w stosy, które kierowane są z pozycji siedzącej. Wózki ERGO X dają możliwość ekonomicznej i ergonomicznej pracy przy przeładunku różnego typu towarów. Są to wózki o wszechstronnym zastosowaniu, w których szczególnie skupiono się na komforcie operatora oraz kompaktowych wymiarach. Stożkowy kształt profilu wideł, w połączeniu z ich oryginalnym zakończeniem to ułatwiony dostęp do palet, dzięki któremu można skrócić drogę do maszyn przeładunkowych oraz zmaksymalizować tempo przeładunku towarów. 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - Ergo XML

Ergo XML

Model ERGO XML to wózek do układania w stosy na podwójnej głębokości, który kierowany jest przez operatora przebywającego w pozycji siedzącej. To szybki i bezpieczny wózek dwupaletowy, który doskonale sprawdza się w pracy przy obsłudze linii produkcyjnej oraz przeładunku towarów między platformami. ERGO XML przystosowany jest do jazdy ciągłej oraz do pracy w wąskich korytarzach roboczych. 

 

Wózek ERGO XML do układania w stosy – wysoka wydajność pracy 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - Ergo ATF/XTF

Ergo ATF/XTF

Teleskopowe wózki ERGO ATF i ERGO XTF to modele do układania w stosy, którymi kierować można z pozycji stojącej z kabiny lub z zewnątrz. To uniwersalne wózki, które doskonale łączą w sobie optymalną efektywność pracy z dużą oszczędnością oraz elastycznością. 

 

Wózki teleskopowe ERGO XTF – wszechstronność i wysoka wydajność 

 

 
Czytaj więcej
PS112-D/PS115-A

PS AGM

Wózek paletowy podnośnikowy PS AGM

 

 
Czytaj więcej
PS112-D-Li/PS115-A-Li

PS Li-Ion

Wózek paletowy podnośnikowy PS Li-Ion

 

 
Czytaj więcej
PS416

PS416

Wózek podnośnikowy z podestem operatora PS416 zasilany baterią Litowo-jonową

 

 
Czytaj więcej