Przejdź do treści

Wózki widłowe Paletowe podnośnikowe - Stackery

Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - SPL
"

SPL

TCM SPL to kompaktowy ręczny wózek, przystosowany do układania w stosy.

 

Model ten świetnie sprawdzi się podczas:

  • Uzupełniania stanów magazynowych
  • Pobierania towarów zgodnie z zamówieniem
  • Transportu wewnętrznego realizowanego na małych odległościach, np. w magazynach nowoczesnych, supermarketach czy też na obszarach produkcyjnych

 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - SP
"

SP

TCM SP to ręczny, kompaktowy wózek przystosowany do układania ładunku w stosy. Model ten wyróżnia się niezwykłą elastycznością, szczególnie w przestrzeniach wąskich i ciasnych. Maszyna doskonale radzi sobie z obsługą otwartych nośników ładunku.

 

Kompaktowy SP TCM polecamy do:

  • Magazynów nowoczesnych, z wąskimi przestrzeniami
  • Układania ładunku w stosy o wysokości do 4200 mm
  • Okazjonalnego kompletowania zamówień
  • Krótkodystansowego transportu wewnętrznego

 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - SPH
"

SPH

TCM SPH to kompaktowy, ręczny wózek przystosowany do układania ładunku w stosy. Wyróżnia się on niezwykła trwałością i mocą. Niestraszne są mu trudne warunki – te pokonuje bez chwili zwątpienia. 

 

Wózek kompaktowy, ręczny SPH polecamy do:

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - SRS
"

SRS

TCM SRS to ręczny i jednocześnie wszechstronny wózek, przystosowany do układania w stosy. Proponowany model dostępny jest w dwóch wersjach:

  • SRS 125
  • SRS 160

 

Maszyna została wyposażona w składaną platformę.  Ze względu na swoją wszechstronność, szeroki wybór opcji i możliwości, SRS TCM poradzi sobie w różnorodnych zadaniach. Jakich?

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - SPD
"

SPD

Model SPD to kompaktowy wózek ręczny, który przeznaczony jest do układania w stosy na podwójnej głębokości. TCM SPD jest wózkiem uniwersalnym, który sprawdzi się również do obsługi otwartych nośników ładunku, a także do obsługi podwójnych palet oraz załadunku i rozładunku na platformach przeładunkowych. Wózek SPD można ponadto wykorzystać do transportu wewnętrznego na niewielkie odległości, w tym między innymi do transportu w obszarach produkcyjnych, w supermarketach czy w niewielkich magazynach. 

 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - SRD
"

SRD

Wózek SRD to uniwersalny model przeznaczony do układania w stosy na podwójnej głębokości. Wyposażony jest w platformę, która czyni go wszechstronnym w zastosowaniu partnerem każdego magazynu. SRD efektywnie pracuje na podwójnej głębokości, ponadto umożliwia pokonywanie długich dystansów w obrębie magazynu. Wykorzystać można go m.in. do układania w stosy na podwójnej głębokości, załadunku i rozładunku między platformami, a także do transportu wewnątrzmagazynowego. 

 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - SRO
"

SRO

Wózek SRO to model przeznaczony do układania w stosy, który kierowany jest z pozycji stojącej. To produkt wszechstronny, który sprawdzi się nie tylko do układania w stosy, ale także do transportu wewnętrznego oraz obsługi palet podwójnych. Model SRO zajmuje mniej miejsca niż inne ręczne wózki do układania w stosy, które posiadają platformę.

 

Wózek TCM SRO – wszechstronność i większa produktywność  

 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - SSO
"

SSO

Model SSO to wózek przeznaczony do układania w stosy, który kierowany jest z pozycji siedzącej. Wózek TSM SSO daje możliwość ekonomicznej i ergonomicznej pracy przy przeładunku różnego typu towarów. Jest to wózek o wszechstronnym zastosowaniu, w którym szczególnie skupiono się na komforcie operatora oraz kompaktowych wymiarach. Stożkowy kształt profilu wideł, w połączeniu z ich oryginalnym zakończeniem to ułatwiony dostęp do palet, dzięki któremu można skrócić drogę do maszyn przeładunkowych oraz zmaksymalizować tempo przeładunku towarów. 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - SRT
"

SRT

Model TCM SRT to wózek do układania w stosy na podwójnej głębokości, który kierowany jest przez operatora przebywającego w pozycji siedzącej. To szybki i bezpieczny wózek dwupaletowy, który doskonale sprawdza się w pracy przy obsłudze linii produkcyjnej oraz przeładunku towarów między platformami. Model SRT przystosowany jest do jazdy ciągłej oraz do pracy w wąskich korytarzach roboczych. 

 

Wózek SRT do układania w stosy – wysoka wydajność pracy 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy podnośnikowy - stacker - SST
"

SST

Teleskopowy wózek TCM SST to model do układania w stosy, którym kierować można z pozycji stojącej z kabiny. To uniwersalne wózki, które doskonale łączą w sobie optymalną efektywność pracy z dużą oszczędnością oraz elastycznością. 

 

Wózki teleskopowe TCM SST – wszechstronność i wysoka wydajność 

 

 
Czytaj więcej
PS112-D/PS115-A
"

PS AGM

Wózek paletowy podnośnikowy PS AGM

 
Czytaj więcej
PS112-D-Li/PS115-A-Li
"

PS Li-Ion

Wózek paletowy podnośnikowy PS Li-Ion

 

 
Czytaj więcej
PS416
"

PS416

Wózek podnośnikowy z podestem operatora PS416 zasilany baterią Litowo-jonową

 

 
Czytaj więcej