Przejdź do treści
Wózek magazynowy Wysokiego składowania Reach-Truck - TERGO ULS

TERGO ULS

Wózek wysokiego składowania Tergo ULS doskonale sprawdzi się przy średniej intensywności przeładunku materiałów o masie do 1400 kg. Konstrukcja tego wózka widłowego typu Reach Truck zapewnia efektywną pracę operatora przy pracach magazynowych różnego rodzaju – zwłaszcza w wąskich korytarzach. To pierwszy model z serii Tergo – zadbano tu szczególnie o dającą oszczędności i zwiększającą wydajność technologię oraz bezpieczeństwo.

 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy Wysokiego składowania Reach-Truck - TERGO UND

TERGO UND

Model Tergo UND to wózek wysokiego składowania o wąskim podwoziu i udźwigu do 1400 kg. Jego kompaktowe wymiary sprawiają, że jest to doskonałe narzędzie do średnio intensywnego składowania na dużych wysokościach. Jest to wózek widłowy wydajny i stabilny, a przy tym zwinny i ekonomiczny w pracy. Zadbano tu szczególnie o optymalizację wydajności oraz bezpieczeństwo i potrzeby operatora.

 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy Wysokiego składowania Reach-Truck - TERGO UMS

TERGO UMS

Wózki wysokiego składowania Tergo UMS to wydajne modele do transportu magazynowego, w których szczególnie zadbano o komfort i bezpieczeństwo operatora. Zapewniają nie tylko wysokiej klasy ergonomię, ale i możliwość dostosowania parametrów do indywidualnych wymagań różnych operatorów. Seria UMS jest bardzo wszechstronna – doskonale sprawdzi się przy operacjach magazynowych prowadzonych na średniej wysokości masztu, operacjach transportowych, a ponadto przy składowaniu towarów o masie 1600-2000 kg.

 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy Wysokiego składowania Reach-Truck - TERGO UHD

TERGO UHD

Wózki widłowe wysokiego składowania Tergo UHD typu Reach Truck to udane połączenie wydajności, personalizacji względem operatora i bezpieczeństwa pracy z ładunkiem na wysokościach. Sprawdzą się przy operacjach związanych z transportem magazynowym towarów o masie 1000-2500 kg, nawet w przypadku bardzo intensywnych prac w systemie 24/24 h, 7 dni w tygodniu.

 

Wózki wysokiego składowania Tergo UHD

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy Wysokiego składowania Reach-Truck - TERGO UHX

TERGO UHX

Wózki wysokiego składowania Tergo UXH wyróżnia wysoki udźwig i możliwość pracy z ładunkami nawet na wysokości 12 metrów. Modele te charakteryzuje bardzo solidna budowa podwozia, a także wyjątkowa stabilność. Tu nie ma miejsca na kompromisy – Tergo UHX to wózki wysoko efektywne, ergonomiczne, wydajne i niezawodne nawet podczas najbardziej wymagających prac magazynowych.

 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy Wysokiego składowania Reach-Truck - TERGO UMS-TF / UHD-TF / UHX-TF

TERGO UMS-TF / UHD-TF / UHX-TF

Wózki wysokiego składowania Tergo UMS-TF/UHD-TF/UHX-TF to nowa generacja maszyn przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach. Przy projektowaniu tej serii uwzględniono konieczność pracy na podwójnej głębokości, dlatego wózki te można nabyć w wersji z widłami teleskopowymi.

 

Tergo UMS-TF/UHD-TF/UHX-TF – wózki wysokiego składowania z widłami teleskopowymi

 

 
Czytaj więcej
Wózek magazynowy Wysokiego składowania Reach-Truck - TERGO UFW

TERGO UFW

Model Tergo UFW to wielokierunkowy wózek wysokiego składowania, który przystosowany jest do pracy zarówno ze standardowymi paletami, jak i długimi ładunkami. Posiada możliwość jazdy bocznej, a jego ponadprzeciętne przyspieszenie i duża prędkość są gwarancją doskonałych osiągów podczas jazdy.

 

Tergo UFW – wielokierunkowy wózek do długich ładunków

 

 
Czytaj więcej