Przejdź do treści

Regały magazynowe Standardowe

Oferowane przez nas regały półkowe standardowe idealnie sprawdzą się do przechowywania niewielkich towarów w magazynach, które obsługiwane są ręcznie. Konstrukcje HI280 będą przydatne jednak równie dobrze w przypadku centrów logistycznych w pełni zautomatyzowanych, ze względu na szerokie możliwości indywidualizacji konstrukcji i elastyczne rozwiązania w zakresie składowania towarów.

Pełna indywidualizacja HI280

Standardowe regały magazynowe półkowe posiadają perforowane słupy oraz zaczepowe półki z galwanizowanej stali. Słupki i półki można montować na wiele różnych sposobów. Regały półkowe HI280 wykorzystują wiele opatentowanych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest wykorzystanie niewielkiej ilości elementów w ich konstrukcji. Jednocześnie pozostaje tu ogromna różnorodność możliwych wariantów zastosowania regałów półkowych, a to znów dzięki bardzo szerokiej ofercie akcesoriów dodatkowych. Dla przykładu HI280 można wykorzystać zarówno jako tradycyjne regały półkowe, jak i jako regały wielopoziomowe, które rozdzielone są między poziomami podłogami.

Budowa modułowa i bezśrubowy montaż

Na uwagę zasługuje szeroki zakres zastosowań standardowych regałów półkowych HI280. Regały HI280 są bardzo łatwe w montażu, a przy tym trwałe w użytkowaniu, stabilne oraz bezproblemowe, gdy zachodzi potrzeba zmian w konstrukcji. HI280 oferuje wysokość ram do aż 12 m, szerokość półek aż do 2,5 m i głębokość aż do 1 m, dzięki czemu jest to konstrukcja, którą można dopasować idealnie do każdego magazynu.

Regały magazynowe półkowe standardowe – zalety:

  • Optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej.
  • Duża pojemność składowania towarów.
  • Możliwość składowania ciężkich towarów.
  • Montaż bezśrubowy i elastyczne rozwiązania w zakresie składowania.
  • Łatwość montażu i zmian w konstrukcji.
  • Duża stabilność i wiele akcesoriów dodatkowych.
  • Idealne do składowania drobnych elementów.
Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.