Przejdź do treści

Regały magazynowe rzędowe

Regały magazynowe paletowe firmy Dexion, lidera branży efektywnego gospodarowania przestrzenią magazynową, to systemy wykorzystywane popularnie w wielu centrach logistycznych, ze względu na swoją wszechstronność, funkcjonalność i efektywność rozwiązań. Paletowe regały rzędowe można łatwo konfigurować, zależnie od potrzeb magazynu, a także rozmiarów i ciężaru magazynowanych palet.

 

Paletowe regały magazynowe – wysoka efektywność składowania

 

Regały rzędowe należą do najpopularniejszych rozwiązań stosowanych do składowania palet z towarem każdego rodzaju. Wykorzystuje się je nawet w najnowocześniejszych systemach magazynowania, ze względu na swoją wysoką efektywność składowania. Paletowe regały rzędowe to przede wszystkim bardzo dobry dostęp do każdej palety, brak ograniczeń w układaniu palet oraz wszechstronność wykorzystania i ustawiania. Są one zgodne z zasadą FIFO (first-in, first-out; pierwsze weszło, pierwsze wyszło). Regały magazynowe rzędowe mogą być ustawiane zarówno w pojedyncze, jak i w podwójne rzędy, a ponadto szeroka możliwość ich konfiguracji sprawia, że bez problemu dopasować można je do specyfiki każdej branży. Doskonale sprawdzą się do kompletacji towaru z poziomu posadzki, a ponadto będą idealne do obsługi za pomocą różnego rodzaju wózków widłowych.

 

Paletowe regały rzędowe – wszechstronność wykorzystania

 

Regały rzędowe P90 cenione są ze względu na możliwość składowania różnorodnego towaru na nośnikach o różnych rozmiarach. Bez problemu dopasujemy je do każdej przestrzeni magazynowej i każdego rodzaju nośników, bez względu na to, czy są to palety EURO, palety jednorazowe, czy też kosze siatkowe i pojemniki. Dostępne są regały paletowe rzędowe o różnych wysokościach, w tym także o wysokościach aż do 30 m oraz w wielu różnych głębokościach, dzięki czemu łatwo dostosować je do specyfiki branży logistycznej.

 

Regały paletowe rzędowe – zalety

 

  • Nieograniczony dostęp do każdej palety.
  • Możliwość składowania różnorodnego towaru.
  • Możliwość składowania palet o różnych rozmiarach i typach.
  • Spełniają wymagania FIFO (first-in, first-out).
  • Sprawdzą się przy kompletacji z poziomu posadzki.
  • Dobre do kompletacji towaru za pomocą różnego rodzaju wózków widłowych.
  • Idealne w przypadku zmieniającej się ilości składowanych produktów.

 

Regały paletowe rzędowe – prostota magazynowania towarów

 

Dostępne w naszej ofercie regały paletowe rzędowe nadają się do składowania towarów spaletyzowanych o dużej różnorodności, co świadczy o ich ogromnej uniwersalności. To niezwykle wszechstronne konstrukcje, które znakomicie nadają się do zastosowania zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach. Ponieważ są wykonywane przez renomowanych producentów przy użyciu solidnych materiałów, doskonale znoszą nawet bardzo duże obciążenia i z powodzeniem służą przez długie lata. To rozwiązania wyjątkowo trwałe, które pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej.

 

Uniwersalne i niezawodne regały do składowania palet

 

Jedną z najważniejszych zalet dostępnych w naszym asortymencie rzędowych regałów paletowych jest ich modułowy charakter. Polega on na możliwości łatwej i szybkiej zmiany konfiguracji oraz ustawienia systemu poprzez dołożenie kolejnych elementów albo usunięcie bądź modyfikację już istniejących. Dzięki temu konstrukcję da się szybko dostosować do zmieniających się wymagań związanych z liczbą czy specyfiką magazynowych towarów. Tym samym można oszczędzić czas i pieniądze na mozolnym rozmontowywaniu i ponownym składaniu półek. Rzędowe regały paletowe są korzystnym rozwiązaniem również w razie ewentualnego uszkodzenia jakiegoś ich fragmentu – aby je naprawić, wystarczy bowiem wymienić tylko jeden element.

Oferujemy wyłącznie stabilne i praktyczne rozwiązania, których parametry są ściśle dostosowane do Państwa indywidualnych wymagań. Dopasowujemy je do konkretnych potrzeb, tak aby spełniały określone kryteria i w jak najefektywniejszy sposób wspomagały logistykę wewnętrzną w przedsiębiorstwach. Doświadczenie naszych inżynierów w połączeniu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i narzędzi pozwala dostarczać ergonomiczne, efektywne i funkcjonalne rozwiązania systemowe na potrzeby najróżniejszych przestrzeni magazynowych. Proponowane systemy doskonale nadają się do zastosowania w firmach, w których rotacja lub ilość towaru jest relatywnie niewielka. W celu dokładnego zapoznania się z ofertą rzędowych regałów paletowych zachęcamy do kontaktu!

Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.