Przejdź do treści

Wynajem wózków widłowych

Wynajem wózków widłowych

Szeroka gama wózków z profesjonalnym osprzętem

Dobra cena - wynajmij teraz!

Kiedy warto wynająć wózek widłowy?

 • Gdy pojawiły się niespodziewane przeładunki
 • Gdy wózek widłowy uległ awarii
 • Gdy wzrasta sezonowe zapotrzebowanie
 • Gdy czekasz na dostawę zakupionego już wózka

W naszej ofercie znajduje się ponad 100 urządzeń o różnych parametrach i wyposażeniu. Dostępna jest szeroka gama pojazdów wraz z osprzętem, m.in. chwytakami do kartonów AGD, kosze robocze, przedłużki do wideł, pozycjonery wideł, paletyzery. Dzięki temu można w prosty sposób zaplanować wynajem wózka widłowego w dobrej cenie, wybierając model przystosowany do realizacji konkretnych zadań. Wśród nowoczesnej floty zapewniamy wózki:

 • „młode” – w większości przypadków nie są one starsze niż 3 lata
 • specjalistyczne
 • z napędem elektrycznym – zawsze z baterią i prostownikiem
 • zastępcze – BEZPŁATNE w przypadku wystąpienia ewentualnej awarii

Nasze usługi są kompleksowe. Zapewnimy Ci szybki i profesjonalny wynajem wózków widłowych. Cena uzależniona jest od wybranych przez Ciebie rozwiązań. Skorzystaj z wypożyczenia sprzętu i pełnej obsługi serwisowej.

W cenie wynajmu wózka widłowego znajduje się:

 • Wynajem wózka już od 1 dnia
 • Wymiana ogumienia i baterii (w przypadku wózków elektrycznych)
 • Bezpłatny serwis na miejscu u klienta
 • Szybka realizacja zamówienia wraz z dostawą na wskazane miejsce

 

Wynajem długoterminowy wózka widłowego - dobra cena

doskonała alternatywa zakupu!

 

Jako NFK proponujemy wynajem długoterminowy wózków widłowych. To doskonała alternatywa do zakupu lub leasingu nowego urządzenia. Jest świetnym wyborem m.in. dla firm, które np. w krótkim okresie muszą zrealizować dodatkowe prace z wykorzystaniem proponowanych pojazdów, mając zwiększone zapotrzebowanie na nie.

U nas ceny za wynajem wózka widłowego są znacznie mniejszym obciążeniem finansowym dla przedsiębiorstwa niż koszt jego nabycia – nawet z rynku wtórnego. Co zyskujesz, decydując się na tego typu rozwiązanie?

 • Bezpłatne ubezpieczenie OC
 • Elastyczne podejście i ograniczenie formalności do niezbędnego minimum – przeprowadzamy krótki proces sprawdzania wiarygodności nowych klientów
 • Możliwość wynajęcia wózka zastępczego do czasu dostawy nowego urządzenia – wszystko to w cenie wynajmu długoterminowego
 • Możliwość doposażenia i wymiany wózków w trakcie obowiązywania umowy związanej z wynajmem długoterminowym

 

Rozbudowana oferta wózków widłowych na wynajem

 

W wielu halach, magazynach czy centrach logistycznych niezbędne jest zrealizowanie w krótkim czasie skomplikowanych procesów przeładunkowych. Sprawnie wykonywanie takich zadań jest możliwe poprzez zwiększenie ilości wózków widłowych. Cena za wynajem takich pojazdów jest w naszej firmie atrakcyjna, dlatego to świetna alternatywa dla zakupu na własność. Proponujemy zarówno podstawowe modele czołowe w wersji spalinowej i elektrycznej, jak i zaawansowane technologicznie systemowe wysokiego składowania. Wózki widłowe na wynajem z innowacyjnymi funkcjami mogą przydać się w procesie modernizacji przedsiębiorstwa i pomóc w podniesieniu jakości realizowanych usług. Najlepsze urządzenia są odporne na uszkodzenia i wielofunkcyjne.

Nasi doradcy wskazują, które pojazdy sprawdzą się do konkretnych prac najlepiej. Klient dowiaduje się też o wszystkich szczegółach odnośnie do warunków samego wypożyczenia. Wszystko to sprawia, że proces ten jest dla niego przejrzysty. Przekłada się to na możliwość rozpoczęcia użytkowania dodatkowych wózków widłowych w krótkim czasie od podjęcia decyzji o ich wynajęciu. Wspomniane już uproszczenie formalności w połączeniu z atrakcyjnymi cenami sprawia, że jest to rozwiązanie bardzo korzystne dla firm potrzebujących zwiększenia mocy przerobowych w wyznaczonym okresie.

Warto zwrócić też uwagę na koszty amortyzacji pojazdów, które ponosimy jako wynajmujący. Najemca nawet w przypadku wystąpienia usterki pojazdu jest zwolniony z obowiązku przeprowadzenia naprawy czy zapłaty za nią. Wymienione wcześniej usługi bezpłatnego serwisowania sprzętu u klienta to duże udogodnienie dla przedsiębiorstw, w których ewentualne przestoje wywołane awariami prowadzą do sporych strat. Cena za wózki widłowe, ich wynajem, obejmująca również wspomniane korzyści jest kolejnym atutem współpracy z naszą firmą. Zapraszamy do kontaktu!

Wózki paletowe transportowe

UniCarriers MDW, czyli kompaktowy ręczny wózek paletowy idealnie odnajdzie się pośród wąskich przestrzeni. Niestraszne są mu różne nośniki ładunków, czy też ekstremalnie nieporęczne warunki! Proponowany wózek paletowy polecany jest do:

 • Uzupełniania stanów magazynowych
 • Sporadycznego kompletowania zamówień
 • Transportu wewnętrznego na małe dystanse, np. w supermarketach, magazynach i terenach produkcyjnych

UniCarriers MDE to kompaktowy ręczny wózek paletowy z podnoszonymi widłami. Polecany model łączy w sobie dwie funkcje. Ułatwia on pracę ze znacznymi obciążeniami podczas kompletacji oraz pozwala na ergonomiczne podnoszenie ładunku. Należy zaznaczyć, że funkcja podnoszenia ergonomicznego jest świetnym rozwiązaniem dla operatora wózka. Dlaczego? Opcja ta bowiem ogranicza obciążenie pleców, w wyniku czego sam pracownik pracuje w przyjemnej, produktywnej atmosferze, bez odczuwania dolegliwości ze strony kręgosłupa.

Wózki widłowe paletowe podnośnikowe - Stackery

UniCarriers PSL to kompaktowy ręczny wózek, przystosowany do układania w stosy.

Model ten świetnie sprawdzi się podczas:

 • Uzupełniania stanów magazynowych
 • Pobierania towarów zgodnie z zamówieniem
 • Transportu wewnętrznego realizowanego na małych odległościach, np. w magazynach nowoczesnych, supermarketach czy też na obszarach produkcyjnych

UniCarriers PS to ręczny, kompaktowy wózek przystosowany do układania ładunku w stosy. Model ten wyróżnia się niezwykłą elastycznością, szczególnie w przestrzeniach wąskich i ciasnych. Maszyna doskonale radzi sobie z obsługą otwartych nośników ładunku.

Kompaktowy PS UniCarriers polecamy do:

 • Magazynów nowoczesnych, z wąskimi przestrzeniami
 • Układania ładunku w stosy o wysokości do 3590 mm
 • Okazjonalnego kompletowania zamówień
 • Krótkodystansowego transportu wewnętrznego

Wózki kompletacyjne

Wózki kompletacyjne OLP i OEP to wózki widłowe niskiego poziomu, które łączą w sobie wysoką wydajność, duże przyspieszenie i prędkość oraz ergonomiczną konstrukcję. Wózki kompletacyjne OLP i OEP posiadają udźwig od 1200 do 2500 kg, dzięki czemu doskonale sprawdzą się przy różnego rodzaju operacjach logistycznych. W modelu OEP znajdziemy dodatkowo Ergolift, czyli specjalne widły, które mogą być wzniesione na wysokość talii osoby kompletującej, tworząc dla niej ergonomiczne miejsce pracy.

Modele OLH i OEH to wózki kompletacyjne niskiego poziomu z podnoszoną platformą i udźwigiem od 1200 do 2500 kg. Szczególny nacisk w prezentowanych modelach kładzie się na prędkość oraz wydajność pracy operatora, a także na ergonomiczną konstrukcję, która ma ułatwiać kompletację zamówień i dbać o bezpieczeństwo operatora. Gwarantujemy atrakcyjne ceny za wynajem wózka widłowego przystosowanego do działania z dużym obciążeniem. Szczegółowych informacji o urządzeniach udzielają nasi pracownicy.

Wózki widłowe wysokiego składowania Reach - Truck

Wózek wysokiego składowania Tergo ULS doskonale sprawdzi się przy średniej intensywności przeładunku materiałów o masie do 1400 kg. Konstrukcja wózka zapewnia efektywną pracę operatora przy pracach magazynowych różnego rodzaju – zwłaszcza w wąskich korytarzach. To pierwszy model z serii Tergo – zadbano tu szczególnie o dającą oszczędności i zwiększającą wydajność technologię oraz bezpieczeństwo.

Model Tergo UFW to wielokierunkowy wózek wysokiego składowania, który przystosowany jest do pracy zarówno ze standardowymi paletami, jak i długimi ładunkami. Posiada możliwość jazdy bocznej, a jego ponadprzeciętne przyspieszenie i duża prędkość są gwarancją doskonałych osiągów podczas jazdy.

Wózki widłowe wysokiego składowania Systemowe

Model Tergo URS to doskonały wózek do bardzo wąskich korytarzy roboczych. Jest to wózek kompaktowy, niepodnoszący operatora i zdolny do podnoszenia ładunku na wysokość nawet 10,35 m. Sprawdzi się do układania w stosy w bardzo wąskich przestrzeniach – przystosowany jest przede wszystkim do pracy w korytarzach z naprowadzeniem, jednak można wykorzystać go również do pracy bezstopniowej poza korytarzami. Wynajem wózka widłowego wysokiego składowania zapewniamy w korzystnej cenie. Tego typu wyposażenie szczególnie polecamy do pracy w magazynach oraz przewożenia długich, nieforemnych załadunków.