Przejdź do treści

Regały przejezdne

Regały magazynowe mobilne firmy Dexion, lidera efektywnego gospodarowania przestrzenią magazynową, to przejezdne systemy, które chętnie wykorzystywane są w licznych centrach logistycznych, ze względu na znaczną redukcję kosztów związanych ze składowaniem towaru. Maksymalne ograniczenie liczby korytarzy roboczych sprawia, że stosując regały przejezdne można znacznie zwiększyć dostępną powierzchnię składowania. To wysoce efektywne rozwiązanie, które poprawia wydajność prowadzonej działalności. Nasza firma zajmuje się dostarczaniem i montażem bardzo nowoczesnych systemów magazynowych składających się z regałów przejezdnych. Zapewniamy koncepcje ściśle dostosowane do specyfiki danej przestrzeni, charakterystyki przechowywanego towaru oraz potrzeb klienta.

 

Większa wydajność oraz mniejsza przestrzeń

Warto lepiej zapoznać się z ofertą NFK i dowiedzieć się, jak wielkie korzyści może przynieść montaż konstrukcji przejezdnych na terenie Państwa zakładu. Wszelkiego rodzaju składowanie i transport staną się znacznie łatwiejsze, dzięki nowoczesnym sprzętom dostępnym w naszym asortymencie. Regały pozwolą także zmniejszyć wysiłek pracowników, niwelując negatywny wpływ ciężkiej pracy na ich zdrowie oraz gwarantując wyższą wydajność całej kadry. Przekonajcie się Państwo, jak niewiele trzeba, by zoptymalizować funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

Magazynowe regały paletowe mobilne – jeden korytarz

 

Regały paletowe przejezdne osadzone są na wbudowanych w posadzkę szynach. Tego typu mobilne regały paletowe napędzane są elektrycznie i poruszają się po szynach, dzięki czemu mamy nieograniczony dostęp do każdej palety przy wykorzystaniu wyłącznie jednego korytarza roboczego. Dostęp do towaru jest zgodny z zasadą FIFO (first-in, first-out; pierwszy wchodzi, pierwszy wychodzi). Tego typu rozwiązanie pozwala na bardzo efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej (brak konieczności gospodarowania miejsca na dodatkowe korytarze robocze). To również znaczna redukcja kosztów składowania towarów, którą docenią między innymi właściciele mroźni i magazynów chłodniczych.

 

Paletowe regały przejezdne – redukcja pojemności składowania

Zdajemy sobie sprawę, że każdy kawałek wolnej przestrzeni jest na wagę złota, dlatego dbamy o to, by jak najskuteczniej zagospodarować miejsce w halach magazynowych i produkcyjnych. Specjalnie przygotowane rozwiązania pozwalają z łatwością w pełni wykorzystać każdy metr kwadratowy. W ten sposób nawet niewielkie zakłady mogą na własną rękę przechowywać towary w swoich budynkach.

Wykorzystanie regałów paletowych przejezdnych pozwala na redukcję pojemności składowania nawet o 80% w stosunku do powszechnie stosowanych paletowych regałów rzędowych. Nasze mobilne regały paletowe przeznaczone są do palet o różnych rozmiarach, a co istotne – możliwa jest ich integracja z WMS.

 

Paletowe regały przejezdne – zalety:

  • Napędzane elektrycznie i przeznaczone do różnego rodzaju palet.
  • Nieograniczony dostęp do każdej palety.
  • Zgodne z zasadami FIFO.
  • Wykorzystują wyłącznie jeden korytarz roboczy.
  • Pozwalają efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń magazynową.
  • Redukcja powierzchni składowania nawet do 80% w porównaniu do powszechnie stosowanych regałów rzędowych.
  • Możliwa integracja z WMS.

Niezawodne rozwiązanie dla każdej firmy – profesjonalny regał przejezdny

Doskonała jakość towarów oferowanych przez nasz sklep sprawia, że nawet najbardziej wymagający Klient znajdzie idealnie dopasowane urządzenia do swojego magazynu czy zakładu produkcyjnego. Aby szybko i skutecznie zwiększyć wydajność pracy w swoim przedsiębiorstwie, warto zainwestować w wysokiej klasy regał przejezdny wykonany z użyciem nowatorskich metod i starannie dobranych materiałów. Trwałość komponentów zapewnia zarówno dużą żywotność nowo zakupionego sprzętu, ale też bezpieczeństwo pracowników, którzy go obsługują.

Dzięki wyrobom dostępnym w asortymencie NFK zyskają Państwo możliwość poprawy warunków pracy w swoim zakładzie, co przełoży się na większe zyski wynikające zarówno z szybszej realizacji zadań, jak i zadowolenia kadry pracowniczej. Regały przejezdne to niezwykle wygodne rozwiązanie, które z pewnością znajdzie wiele zastosowań w niejednym przedsiębiorstwie. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą i wyboru najlepszych sprzętów już dziś!

Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.