Przejdź do treści

Regały magazynowe Double - Deep

Regały rzędowe typu Double-Deep zapewniają podwójną głębokość składowania wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne. To bardzo funkcjonalne, a przy tym również bezpieczne rozwiązanie, w którym rzędy regałowe ustawione są dwukrotnie gęściej niż ma to miejsce w standardowo stosowanych regałach rzędowych.

 

Paletowe regały rzędowe typu Double-Deep – oszczędność miejsca

 

Regały rzędowe słyną przede wszystkim z szerokich możliwości wykorzystania i konfiguracji. Nadają się do różnorodnego towaru i składowania różnego rodzaju nośników. Są zgodne z zasadą FILO (first-in, last-out; pierwsze weszło, ostatnie wyszło) i bez problemu dostosują się do specyfiki każdej branży. Dodatkową zaletą, która wyróżnia stosowanie paletowych regałów rzędowych typu Double-Deep jest oszczędność cennego miejsca w magazynie. To najlepszy sposób na to, by przy relatywnie niskich kosztach wyposażyć magazyn w dużą (dwukrotnie większą niż przy standardowych regałach rzędowych) pojemność składowania.

 

Zwiększona efektywność składowania wymaga odpowiednich wózków

 

Dostępne są paletowe regały rzędowe o różnych wysokościach, w tym o wysokościach sięgających aż do 15 m, dzięki czemu łatwo dostosować je do prowadzonej działalności. Należy pamiętać, że do optymalnego wykorzystania regałów rzędowych typu Double-Deep, których głębokość półek jest podwójna, niezbędne będzie stosowanie wózków widłowych z widłami teleskopowymi i kamerą umieszczoną na widłach lub karetce wózka, która zwiększać będzie widoczność operatora i ułatwi mu manewrowanie paletą na podwójnej głębokości regału.

 

Regały rzędowe Double-Deep – zalety:

  • Duża gęstość składowania. Do 30% większa w porównaniu do standardowych regałów rzędowych.
  • Optymalne dla różnorodnego towaru i różnego rodzaju palet. 
  • Zgodne z zasadą FILO (first-in, last-out; pierwsze weszło, ostatnie wyszło).
Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.