Przejdź do treści

Regały magazynowe

Regały magazynowe

Mając na uwadze najrozmaitsze potrzeby naszych klientów, od 30 lat dokładamy wszelkich starań, aby proponować sprawdzone rozwiązania służące optymalizowaniu procesów dotyczących przechowywania towarów. Decydując się na zakup wybranych regałów magazynowych, mogą być Państwo pewni ich najwyższej jakości i niezawodności. Gwarantujemy szeroki wybór konstrukcji projektowanych przez doświadczonych inżynierów, szybkość realizacji zleceń, indywidualne podejście do każdego klienta oraz atrakcyjne stawki. Zachęcamy, aby sprawdzić cennik regałów magazynowych, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktować się z naszą firmą.

Regały magazynowe, paletowe, rolkowe, przesuwne – szeroka oferta kompleksowego wyposażenia

W ofercie znajdują się zarówno powszechnie użytkowane regały magazynowe, jak i zdecydowanie bardziej zaawansowane konstrukcje o bardziej specjalistycznym zastosowaniu. Wśród oferowanych wariantów półkowych dostępne są odmiany standardowe, bardzo łatwo modyfikowalne regały z kątowników perforowanych, a także piętrowe wyposażone w praktyczne platformy transportowe. Oprócz tego dystrybuujemy mobilne system przesuwne, które istotnie ułatwiają przechowywanie i obsługę magazynowanego wyposażenia, a dodatkowo pozwalają na praktyczne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Jeżeli z kolei potrzebują Państwo wyposażenia naprawdę rozbudowanego, warto zwrócić uwagę na modele magazynowe wysokiego składowania umożliwiające efektywne zarządzanie produktami, ograniczenie kosztów ich przechowywania i optymalne wykorzystanie miejsca. Rozwiązanie to świetnie sprawdza się w dużych i zautomatyzowanych halach. Zachęcamy do składania zamówień każdego, kogo interesuje atrakcyjny cennik i wysoka jakość produktów.

Nasz asortyment obejmuje także nowoczesne i jakościowe regały magazynowe paletowe stworzone z poprzecznych paneli umożliwiających sprawną i ergonomiczną obsługę towaru na paletach. Proponujemy warianty rzędowe i innowacyjne double deep, drive in czy z wąskimi korytarzami bocznymi. Popularnością cieszą się także modele rolkowe, których obsługa polega na wykorzystaniu wyłącznie jednego korytarza komunikacyjnego. Dostępne są także serie push back czy pallet flow bazujące na technologiach zwanych przepływowymi. Z kolei dla towarów, które nie mogą być przechowywane w standardowy sposób ze względu na rozmiary czy kształty, przygotowaliśmy trwałe i funkcjonalne regały wspornikowe.

Funkcjonalność oraz wyjątkowa jakość regałów paletowych i półkowych

Wszystkie proponowane warianty zostały wykonane z właściwych swoim funkcjom i optymalnie dobranych materiałów oraz komponentów. O imponującej funkcjonalności dostępnych w sprzedaży rozwiązań decyduje również dbałość o najdrobniejsze szczegóły zarówno na etapie projektowania, jak i produkcji oraz zastosowanie innowacyjnych i praktycznych w codziennym użytkowaniu technologii, systemów prowadnic, szyn czy mobilnych podestów. W zależności od typu regału magazynowego mogą liczyć Państwo na odmienne procedury dotyczące obsługi, co umożliwia dobranie specjalistycznego wyposażenia maksymalnie dopasowanego do specyfiki towarów, skali działalności czy charakterystyki przestrzeni roboczych.

Regały półkowe z kątowników perforowanych

Proponujemy uniwersalne w zastosowaniu i funkcjonalne regały magazynowe z kątowników perforowanych, których cennik jest wyjątkowo korzystny. Ich cechą charakterystyczną jest to, że da się je modyfikować zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Zarówno montaż, jak i demontaż przebiega bowiem łatwo i szybko, ponieważ polega na przykręcaniu i odkręcaniu elementów konstrukcyjnych przy użyciu najprostszych narzędzi. Tym samym istnieje możliwość dowolnego dostosowania wysokości czy szerokości oferowanego przez naszą firmę wyposażenia.

Tym, co wyróżnia nasze magazynowe regały z kątowników perforowanych, jest szerokie, różnorodne zastosowanie. Z powodzeniem montuje się je zarówno w nieruchomościach mieszkalnych, jak i zakładach pracy. Sięgają po nie także rolnicy i osoby odpowiedzialne za administrowanie przestrzeniami publicznymi, np. szkołami czy bibliotekami. Dzięki nim przechowywanie różnego typu przedmiotów staje się znacznie praktyczniejsze, dokładniejsze i wydajniejsze.

Do wykonania oferowanych regałów magazynowych z kątowników perforowanych wykorzystujemy wyłącznie solidne materiały i mechanizmy. Zdajemy sobie sprawę z obciążeń, jakim są one poddawane, dlatego starannie je selekcjonujemy pod kątem wytrzymałości i trwałości. Zachęcamy do składania zamówień ze względu na połączenie atrakcyjnego cennika i wysokiej jakości.

Regały magazynowe cennik

Mamy świadomość, że naszym klientom zależy na precyzji wykonania, bezawaryjności i prostocie użytkowania regałów magazynowych z kątowników perforowanych, dlatego tylko takie konstrukcje sprzedajemy. Wiemy jednak, że równie istotnym aspektem dla nabywców jest koszt zamówienia, w związku z czym zapewniamy konkurencyjne stawki. Proponujemy korzystny cennik, dzięki czemu możesz kupić magazynowe, wysokojakościowe regały relatywnie niskim kosztem, mając przy tym pewność ich solidności. W razie jakichkolwiek pytań na temat naszej oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

Regały magazynowe półkowe