Przejdź do treści

Antresole magazynowe - podesty

Samonośne podesty magazynowe oraz antresole magazynowe umożliwiają maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej i powierzchni składowania. Zaletą tego typu rozwiązania jest możliwość łatwej rozbudowy o dodatkowe kondygnacje, w razie potrzeby.

Trwałe i wytrzymałe podesty magazynowe

Dostępne w naszej ofercie podesty i antresole magazynowe są bardzo trwałe, ponieważ wykonane są z cienkościennych profili blachy ocynkowanej. Tego typu rozwiązanie sprawia ponadto, że otrzymujemy optymalną relację cena-jakość, przez co podesty cieszą się niesłabnącą popularnością od lat. Dzięki dokładnym obliczeniom statycznym i wytrzymałościowym jesteśmy w stanie zaoferować podesty magazynowe o powierzchni nawet 25 000 m2, które bez problemu wytrzymają obciążenia do 2000 kg/m2.

 

Do najważniejszych elementów konstrukcyjnych naszych podestów magazynowych należą:

  • belki główne
  • belki poprzeczne
  • słupy
  • stężenia
  • bramki kołyskowe
  • podłogi podestów

 

Zakresy wykorzystania antresoli i podestów magazynowych:

  • Liczba pięter: 1-4 piętra
  • Obciążenie: do 2000 kg/m2
  • Powierzchnia: do 25 000 m2
  • Długość przęsła: do 12 m

 

Antresole magazynowe na bazie regałów półkowych

Prezentowane antresole magazynowe na bazie regałów paletowych to konstrukcje, które sprawdzą się przy składowaniu ciężkich gabarytów w magazynach o wysokości ponad 15 metrów. Wielopoziomowy system regałowy przeznaczony do składowania ciężkich ładunków powinien być wyposażony w przejścia, które tworzyć będą korytarze dostępowe do pobierania towaru z poszczególnych poziomów, dlatego konstrukcja antresoli magazynowych na bazie regałów paletowych tworzy bardzo funkcjonalny układ poziomów i przejść, w którym magazynowanie i komisjonowanie towaru jest łatwe i wydajne. Nie ma tu konieczności stosowania podestu samonośnego, dzięki czemu koszty inwestycji są znacznie zredukowane, a hala magazynowa zostaje doposażona w nowe, funkcjonalne rozwiązanie. To doskonałe rozwiązanie do składowania palet, a także kartonów, pudeł oraz odzieży, którego zaletą jest nie tylko możliwość wykorzystania pełnej wysokości budynku, ale również optymalnego wykorzystania powierzchni podłogi. Antresola magazynowa pozwala na poprawę wydajności procesów logistycznych, dlatego zdecydowanie warto w nią zainwestować.

 

Antresole magazynowe na bazie regałów paletowych

Prezentowane antresole magazynowe na bazie regałów paletowych to konstrukcje, które sprawdzą się przy składowaniu ciężkich gabarytów w magazynach o wysokości ponad 15 metrów. Wielopoziomowy system regałowy przeznaczony do składowania ciężkich ładunków powinien być wyposażony w przejścia, które tworzyć będą korytarze dostępowe do pobierania towaru z poszczególnych poziomów, dlatego konstrukcja antresoli magazynowych na bazie regałów paletowych tworzy bardzo funkcjonalny układ poziomów i przejść, w którym magazynowanie i komisjonowanie towaru jest łatwe i wydajne. Nie ma tu konieczności stosowania podestu samonośnego, dzięki czemu koszty inwestycji są znacznie zredukowane. To doskonałe rozwiązanie do składowania palet, a także kartonów, pudeł oraz odzieży, którego zaletą jest nie tylko możliwość wykorzystania pełnej wysokości budynku, ale również optymalnego wykorzystania powierzchni podłogi.
 

Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.