Przejdź do treści

Regały wysięgnikowe

Dostępne w ofercie regały paletowe wspornikowe o różnych długościach, które nazywane są również regałami paletowymi wysięgnikowymi to regały, w których nie znajdziemy słupów przednich. Brak słupów przednich w regałach wspornikowych sprawia, że operator wózka może swobodnie umieszczać ładunki gabarytowe na zawieszonych na tylnych słupach poziomych wspornikach, a także bez problemu pobierać je z tego miejsca.

 

Paletowe regały wspornikowe – wysoka funkcjonalność

 

Budowa modułowa regałów paletowych wspornikowych sprawia, że są to konstrukcje bardzo funkcjonalne, w których można składować najróżniejsze rzeczy, w tym także długie elementy o nieregularnych kształtach.Można zamontować do nich dodatkowe wsporniki, słupy i inne elementy, dzięki którym można je dostosować do indywidualnych potrzeb danej branży. Regały wspornikowe (wysięgnikowe) są szczególnie przydatne wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność magazynowania przedmiotów trudnych do składowania, w tym tych gabarytowych i długich, jak np. pręty stalowe, profile, rury, listwy drewniane czy nawet meble i sprzęt AGD. Do tego typu towarów można dostać się wówczas bez problemu za pomocą wózka widłowego lub suwnic.

Warto zainwestować w solidne i nowatorskie rozwiązania, które pozwolą na bezpieczne składowanie materiałów i towarów. Pozwoli to uniknąć przypadkowych uszkodzeń surowców lub gotowych produktów, a także zaoszczędzi wiele miejsca na terenie zakładu. Ogromne znaczenie ma także wygoda pracy, która znacząco wzrośnie, gdy osoby odpowiedzialne za obsługę wózków widłowych będą mogły bez przeszkód korzystać z przestrzeni oferowanej przez regały wysięgnikowe.

W ofercie posiadamy dwa typy regałów wysięgnikowych:

  • Regały wysięgnikowe jednostronne (konstrukcje ustawiane wzdłuż ściany).
  • Regały wysięgnikowe dwustronne (wydajne konstrukcje, które posiadają jedną kolumnę centralną).

 

Paletowe regały wspornikowe – zalety:

  • Brak słupów przednich i łatwiejsza obsługa ładunków gabarytowych.
  • Budowa modułowa konstrukcji i jej duża funkcjonalność.
  • Możliwość montażu dodatkowych elementów i dostosowania konstrukcji do specyfiki branży.
  • Idealne do magazynowania towarów trudnych w składowaniu (ciężkich, długich), takich jak np. długie elementy konstrukcyjne.

Wsparcie dla przedsiębiorstw w wielu branżach – regały wysięgnikowe

Nasza firma od wielu lat oferuje swoje usługi zakładom produkcyjnym i magazynom, dlatego wiemy, jak ogromne znaczenie ma każdy kawałek wolnej przestrzeni. Regały wysięgnikowe pozwalają maksymalnie wykorzystać cały obszar posiadanych budynków oraz w wygodny sposób przechowywać nawet wyroby wymagające ostrożności.

Dokładamy starań, by oferowane przez nas konstrukcje ułatwiające składowanie towarów mogły być wsparciem dla wielu firm. Wszystkie regały wysięgnikowe wykonywane przez NFK to produkty najwyższej jakości, do których stworzenia wykorzystano starannie dobrane, solidne materiały. Wieloletnie doświadczenie naszej wykwalifikowanej kadry sprawia, że możemy zagwarantować Państwu precyzyjnie przygotowane, wytrzymałe rozwiązania do przechowywania towarów. Sprawdzą się one zarówno w halach magazynowych firm kurierskich, jak i zakładach zajmujących się wszelkiego rodzaju produkcją chemiczną, spożywczą czy wyrobem komponentów.

Decydując się na zakup regałów wysięgnikowych, mogą Państwo ułatwić wykonywanie zadań swojej kadrze pracowniczej. Inwestycja w wygodną przestrzeń do składowania palet przyspieszy pracę operatorów wózków widłowych, co znajdzie odzwierciedlenie w poprawie wydajności całego przedsiębiorstwa. Realizacja codziennych obowiązków sprawnie i bezpiecznie to kluczowy aspekt funkcjonowania wielu biznesów zajmujących się przemysłem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą NFK i wyboru doskonałego wsparcia w magazynowaniu towarów. Zapraszamy do składania zamówień!

Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.