Przejdź do treści

Ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe

Ładowarki teleskopowe Genie GTH łączą w sobie kompaktowe wymiary, pozwalające na łatwe manewrowanie w ciasnych miejscach zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz oraz wydajność pozwalając na podnoszenie, przenoszenie ciężkich ładunków bez strat mocy. Duży prześwit sprawdzi się idealnie przy zastosowaniach zewnętrznych. Zastosowana przekładnia hydrostatyczna zapewnia płynność oraz precyzję w pozycjonowaniu. Dodatkowo ładowarki Genie wyposażone są w podwójne tarcze hamulcowe zapewniające szybkie hamowanie gwarantując bezpieczeństwo. Szeroki wachlarz wymiennych nasadek zapewni wielofunkcyjność. Łącząc te wszystkie cechy ładowarki teleskopowe Genie są wszechstronnymi urządzeniami , które bez problemu odnajdą się w każdej sytuacji. Idealne przy zadaniach związanych z przenoszeniem, podnoszeniem, załadunkiem. Sprawdzą się zarówno przy pracach budowlanych, remontowych, murarskich jak i przy kształtowaniu terenu, recyklingu, przeładunku materiałów, rozbiórce czy w sektorze rolniczym.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze ładowarki teleskopowej?

Zakup lub wynajem opisywanej maszyny powinien być przemyślany i dopasowany do planowanej eksploatacji. W trudnych warunkach terenowych najlepiej sprawdzają się ładowarki teleskopowe z napędem na wszystkie koła. Zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych klientów, dlatego to właśnie tego typu modele znajdują się w ofercie. Dodatkowym udogodnieniem w przypadku prac prowadzonych na nierównym, grząskim gruncie jest system blokady tylnej osi. Dzięki niemu nawet przy poruszaniu się po stromych zboczach i zjazdach pojazd zachowa pożądaną stabilność. To z kolei przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania oraz spore możliwości wykorzystania ładowarki teleskopowej.

Przy jej wyborze warto zwrócić uwagę na rodzaje obsługiwanego osprzętu akcesoryjnego przez dany model maszyny. Nierzadko pełni ona bowiem wiele funkcji – dzięki doczepieniu kosza staje się podnośnikiem, a hak lub łyżka gwarantują wygodne przeprowadzanie różnych robót ziemnych i prac budowlanych. Z tego względu przy oczekiwanej wszechstronności najlepiej sprawdzą się pojazdy, do których dołączyć można wspomniane elementy dodatkowe. To kolejny z atutów nowoczesnych ładowarek teleskopowych dostępnych w naszej ofercie.

Komfortowe manewrowanie nawet na niewielkiej przestrzeni zapewni z kolei system łatwego sterowania i wspomaganie kierownicy w połączeniu z układem wszystkich skrętnych kół. Należy mieć również na uwadze maksymalny udźwig danej maszyny. Proponowane ładowarki teleskopowe wyróżniają się pod tym względem – są w stanie przenosić materiały o łącznej wadze sięgającej nawet 3 tony. W przypadku wątpliwości podczas wyboru tego typu specjalistycznych pojazdów zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie doradzić, który model z naszej oferty będzie odpowiedni do konkretnej eksploatacji.

Zalety wypożyczenia ładowarek teleskopowych w firmie NFK

Znajdujące się w asortymencie ładowarki teleskopowe proponujemy na sprzedaż, ale też w ramach leasingu czy wynajmu długo- lub krótkoterminowego. Ostatnie z rozwiązań jest chętnie wybierane przez przedsiębiorstwa działające w branży budowlanej, ale też podmioty z sektora rolniczego. Opisywane maszyny wykorzystuje się m.in. do prac sezonowych lub robót będących jedynie etapem szerszego przedsięwzięcia. W takich przypadkach opłacalne jest wypożyczenie ciężkiego sprzętu na określony czas.

Wynajęcie ładowarek teleskopowych w naszej firmie ma wiele zalet. Przede wszystkim dostarczamy pojazdy sprawdzonych producentów, które są na bieżąco serwisowane. Ich nienaganny stan techniczny pozwala na bezpieczną realizację poszczególnych zadań, a także brak kłopotliwych i kosztownych przestojów spowodowanych usterką maszyny. Jej zakup to spore obciążenie finansowe dla przedsiębiorcy, co ma znaczenie szczególnie przy jedynie okazjonalnej eksploatacji. Znacznie mniejsze wydatki ponosi się natomiast przy usłudze wypożyczenia ładowarki teleskopowej w NFK. Możemy ją dostarczyć do klienta i odebrać po zakończeniu użytkowania. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Typ
Ładowarki
Udźwig
[kg]
Max zasięg
Poziomy
[m]
Max zasięg
Pionowy
[m]
Udźwig na max
Wysokości
[kg]
Udźwig na max
Zasięgu ramienia
[kg]
GTH-2506 2500 5,76 3,35 2000 900
GTH-3007 3000 6,89 3,99 2500 1000
Ładowarki teleskopowe | NFK - Wózki widłowe
Ładowarki teleskopowe | NFK - Wózki widłowe
Ładowarki teleskopowe | NFK - Wózki widłowe