Przejdź do treści

Wózki widłowe

Wózki widłowe

Sprawna realizacja procesów logistycznych polegających na transportowaniu ciężkich ładunków na niewielkich odległościach w obrębie firmy możliwa jest przy wykorzystaniu specjalistycznych, odpowiednio przystosowanych do tego maszyn. Do wykonywania takich zadań potrzebne będą wózki widłowe. Wynajem tych pojazdów, który możemy zaproponować, pozwala wykorzystać poszczególne ich rodzaje bez konieczności inwestowania dużych pieniędzy w poprzez zakup nowych np. do tymczasowych, krótkotrwałych zleceń.

Wypożyczenie specjalistycznych maszyn niesie zatem za sobą w większości przypadków oszczędności finansowe dla firmy. Najemca unika też kosztów związanych z amortyzacją sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą – dysponujemy takimi pojazdami jak elektryczne wózki widłowe czy modele wysokiego składowania. Zapraszamy do współpracy!

Wózki widłowe magazynowe

Sprawdź, w czym się specjalizujemy:

Wózki widłowe paletowe transportowe

Hale, magazyny czy zakłady produkcyjne to miejsca, w których doskonale sprawdzą się wózki paletowe transportowe. Są to modele przystosowane do użytkowania na niewielkiej przestrzeni. Mają one podwozie o zaokrąglonych narożnikach, co przydaje się przy manewrowaniu w wąskich alejkach. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami wynajmu w naszej firmie pojazdów widłowych o takiej charakterystyce – w razie wątpliwości zapewniamy doradztwo przy ich wyborze.

Wózek widłowy | NFK - Wózki widłowe

Wózki widłowe paletowe podnośnikowe - Stackery

Układanie ładunków w stosy pozwala na bardzo efektywne zagospodarowanie przestrzeni dostępnej w hali czy na magazynie. Aby w taki sposób magazynować towary, należy wykorzystać oferowane w naszej firmie wózki widłowe paletowe podnośnikowe. Dysponujemy pojazdami tego typu, które są wyposażone w przesunięte ramię dyszla i specjalne maszty ułatwiające poruszanie się nimi – nawet w ciasnych alejkach i przy pełnym załadowaniu. Zachęcamy do ich wypożyczania – zapewniamy atrakcyjne warunki wynajmu!

Wózek widłowy | NFK - Wózki widłowe

Wózki kompletacyjne

Proces kompletacji zamówień z użyciem pojazdu magazynowego musi być realizowany w możliwie najkrótszym czasie – ma to ogromne znaczenie m.in. w centrach logistycznych obsługujących transport przesyłek. Maszyna wykorzystana do takich zadań powinna umożliwiać jego szybkie uruchomienie i rozpędzenie do maksymalnej prędkości bezpośrednio po załadunku. Dostępne w naszej firmie widłowe wózki kompletacyjne OLH i OEH wyposażone są w systemy Instant Launch oraz Extra Boost, które usprawniają proces dostarczania zamówień do wybranych punktów w magazynie.

Wózek widłowy | NFK - Wózki widłowe

Wózki widłowe wysokiego składowania Reach - Truck

W wielu halach towary przechowywane są na wielopiętrowych półkach. Takie rozwiązanie umożliwia magazynowanie ładunków na stosunkowo niewielkiej powierzchni. Wózki widłowe wysokiego składowania doskonale nadają się do tego typu miejsc. Dzięki wzmocnionemu podwoziu i kontroli odchylenia masztu zachowują one stabilność nawet przy wznoszeniu wideł na kilkanaście metrów. Zachęcamy do ich wynajmu w naszej firmie!

Wózek widłowy | NFK - Wózki widłowe

Wózki widłowe wysokiego składowania Systemowe

Ze względu na ograniczoną powierzchnię użytkową w halach i magazynach tworzy się wąskie korytarze pomiędzy miejscami przechowywania towarów. Systemowe wózki widłowe wysokiego składowania, dostępne na wynajem w naszej firmie, sprawdzą się w tym wypadku najlepiej. Poruszają się one po specjalnych szynach podłogowych lub wykorzystując pole magnetyczne wytwarzane przez przewód ukryty pod posadzką. Taki pojazd jest właściwym wyborem przy układaniu towarów w stosy

Wózek widłowy | NFK - Wózki widłowe

Wózki widłowe czołowe

Wózki widłowe spalinowe

Transportowanie w obrębie firmy ciężkich ładunków o wadze sięgającej nawet kilku ton wymaga użycia sprzętu przystosowanego do tak trudnych warunków eksploatacji. Wózek widłowy czołowy z silnikiem wysokoprężnym będzie w tym wypadku odpowiedni. Modele spalinowe dysponują sporą mocą, co przekłada się na ich szerokie możliwości w zakresie przewożenia towarów. Tego typu pojazdy, których wynajem prowadzi nasza firma, są wykorzystywane również do wysokiego składowania.

Wózek widłowy | NFK - Wózki widłowe

Wózki widłowe elektryczne

W zakładach produkcyjnych czy magazynach, gdzie z racji zamkniętej przestrzeni wykorzystanie spalinowych pojazdów jest niemożliwe, najlepiej postawić na nowoczesne elektryczne wózki widłowe. Dostępne na wynajem w naszej ofercie są proste w obsłudze, wyposażone w akumulatory o dużej pojemności. Korzystanie z nich umożliwia praktycznie bezgłośną realizację zadań polegających na transportowaniu towarów nawet w wąskich korytarzach hali lub na terenie innego obiektu.

Wózek widłowy | NFK - Wózki widłowe

Wózki widłowe używane

Wózek widłowy | NFK - Wózki widłowe

Szeroka oferta i korzystne warunki wynajmu wózków widłowych

Przy realizacji prac np. w centrach logistycznych liczy się czas, ale jednocześnie należy zadbać też o same ładunki, zmniejszając ryzyko ich uszkodzenia podczas transportu i składowania. Kluczową kwestią jest odpowiednie dopasowanie wózka widłowego do takich zadań. Nasza firma jest w stanie dostarczyć tego typu pojazdy w różnych wariantach – od podstawowych modeli, do zaawansowanych konstrukcyjnie, które nadają się do eksploatacji w trudnych warunkach.

Każdy z proponowanych wózków widłowych na wynajem, w tym wysokiego składowania, jest regularnie serwisowany i przygotowany do pracy. Zapewniamy wsparcie przy ich wyborze, a do tego gwarantujemy uczciwe i przejrzyste warunki współpracy. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.