Przejdź do treści

Regały pletowe wjezdne - Drive-In

Regały paletowe wjezdne typu Drive-In to bardzo przemyślane rozwiązanie dla składowania hurtowych ilości produktów jednorodnych w przestrzeni magazynowej. Zastosowanie paletowych regałów wjezdnych pozwala na optymalizację powierzchni składowania i jej lepsze wykorzystanie nawet o 90% w porównaniu do tradycyjnie stosowanych paletowych regałów rzędowych.

 

Regały wjezdne Drive-In - składowanie hurtowych ilości towarów jednorodnych

 

Regały magazynowe wjezdne typu Drive-In sprawdzą się zwłaszcza w przypadku tych towarów, które można składować w sposób blokowy, ale które jednocześnie nie mogą być ustawiane jeden na drugim. W regałach paletowych wjezdnych palety ustawiane są zgodnie z zasadą FILO (pierwsze weszło, ostatnie wyszło) na zamontowanych po obu stronach tuneli wjezdnych specjalnych szynach. Przy tego typu rozwiązaniu nie wszystkie składowane palety są dostępne „od ręki” – dostęp do palet możliwy jest z jednej strony regału, zatem by dostać się do palety załadowanej na początku, trzeba wcześniej zabrać wszystkie palety, które umieszczone były na regale po niej.

 

Eliminacja korytarzy roboczych = lepsze wykorzystanie powierzchni magazynowej

 

Zastosowanie wyjezdnych regałów magazynowych to przede wszystkim eliminacja korytarzy roboczych. Zastosowanie paletowych regałów Drive-In pozwala zwiększyć pojemność składowania i wykorzystać powierzchnię magazynu nawet o 90% lepiej. Tutaj wózki widłowe układają paletowany towar na szynach nośnych tuneli, które znajdują się jeden obok drugiego. Tak wysoka gęstość składowania sprawia, że pojemność magazynu wykorzystywana jest maksymalnie, co więcej - można w ten sposób składować największą ilość palet na metr sześcienny magazynu. Zaletą tego typu rozwiązania jest również skrócenie czasu załadunku oraz rozładunku co wynika m.in. z tego, że wózek widłowy może wjechać do wnętrza regału. To bardzo wydaje rozwiązanie, które sprawdzi się zwłaszcza w przypadku składowania towarów delikatnych i niestabilnych, których ustawienie jeden na drugim wiąże się z ryzykiem zniszczenia. Paletowe konstrukcje wjezdne Drive-In sprawdzą się dla zastosowań chłodniczych oraz w mroźniach, a także do magazynowania produktów sezonowych (niski współczynnik rotacji).

 

Paletowe regały wjezdne Drive-In – zalety:

  • Możliwość maksymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej.
  • Idealne do hurtowych ilości towarów jednakowych.
  • Ograniczona rotacja towarów.
  • Spełniają wymagania FILO.

Mogą być obsługiwane przez różnego rodzaju wózki widłowe (w tym wózki wysokiego składowania i wózki z przeciwwagą). Regały Drive-In są uniwersalne i polecamy je przedsiębiorcom, którzy chcą dynamicznie rozwijać swoją działalność. Dobre wyposażenie magazynu sprawdzi się na każdym etapie rozwoju działalności.

Warto na własną rękę przekonać się, jakie korzyści, jakie niesie za sobą montaż paletowych regałów Drive-In. Maksymalizacja przestrzeni do składowania wyrobów oraz bezpieczeństwo i komfort pracowników to powody, dla których coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na montaż tego typu konstrukcji. Prosta, lecz niezawodna budowa to ogromne wsparcie w funkcjonowaniu każdego dużego zakładu produkcyjnego i magazynu.

Wygoda i bezpieczeństwo składowania – regały paletowe wjezdne

Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu pozwoliło stworzyć rozwiązania, które doskonale sprawdzą się w każdej branży. Optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni oraz bezpieczne składowanie towarów kruchych i odpornych na uszkodzenie to ogromne zaleta, jaką regały Drive-In wyróżniają się na tle innych konstrukcji. Z tego powodu są bardzo chętnie wybierane przez zakłady zajmujące się produkcją i transportem towarów niebezpiecznych, jak na przykład chemikalia, farby, impregnaty, wyroby palne czy elektronika.

Regały paletowe wjezdne są sposobem na zmniejszenie ryzyka związanego z uszkodzeniem towaru wynikającym z trudnych warunków jego składowania i transportowania. Inwestując w nie można uniknąć kosztów strat produktów.

Dbamy o to, by jak najlepiej wykorzystać każdy kawałek wolnej przestrzeni na terenie Państwa przedsiębiorstwa. Dzięki temu możliwe jest jednoczesne przechowywanie większej ilości wyrobów i surowców, ale także zapewnienie pojazdom transportowym łatwiejszego poruszania się po obiekcie. Regały paletowe wjezdne to doskonałe rozwiązania, które z pewnością okażą się ogromnym wsparciem dla operatorów wózków widłowych i podnośników. Konstrukcja Drive-In zwiększa komfort pracy i poprawia bezpieczeństwo, co przekłada się na wydajność przedsiębiorstwa.

Wszystkie zlecenia realizujemy szybko, wykorzystując najwyższej jakości materiały oraz zachowując pełen profesjonalizm. Dokładamy starań, by każdemu Klientowi przedstawić idealnie dobrane rozwiązania, które ułatwią codzienną pracę na terenie zakładu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, aby przekonać się, jak wiele można zyskać, dzięki solidnym konstrukcjom od NFK. Niezawodne regały paletowe wjezdne Drive-In to doskonała inwestycja dla każdej firmy. Zapraszamy do kontaktu!

Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.