Przejdź do treści

Regały magazynowe wysokiego składowania

Magazynowe regały półkowe wąskiego korytarza posiadają wszystkie zalety regałów półkowych standardowych, a ponadto ich zastosowanie to doskonały sposób na optymalizację przestrzeni magazynowej oraz dużą efektywność wysokiego składowania i usprawnienie kompletacji towarów.

 

Wysoka trwałość i maksymalne wykorzystanie głębokości półek

 

Minimalna ilość elementów zastosowanych w konstrukcji regałów półkowych wąskiego korytarza pozwala na szybki montaż i bezproblemowe przebudowanie konstrukcji, gdy zajdzie taka potrzeba. Półki i elementy ram wykonane są ze stali ocynkowanej, co nie tylko sprawia, że konstrukcje są wyjątkowo trwałe, ale również daje gwarancję ich wieloletniego użytkowania. Warto zaznaczyć, że w tym systemie nie ma konieczności stosowania stężeń tylnych, co pozwala także na maksymalne wykorzystanie głębokości półek, bez strat powierzchni.

 

Półkowe regały wąskiego korytarza – poprawa efektywności składowania towarów

 

Regały wąskiego korytarza HI280 sprawdzą się w przypadku pracy ciągłej w trybie 24/7. Rozwiązanie to dostosowane jest do współpracy z automatycznymi układnicami, dzięki czemu można zoptymalizować wykorzystanie przestrzeni magazynowej i jednocześnie znacznie poprawić efektywność wysokiego składowania towarów. Półkowy system regałów wąskiego korytarza to połączenie dużej stabilności i maksymalnej dokładności, dzięki czemu może być obsługiwany zarówno przez wózki kompletacyjne z podnoszonym operatorem, jak również przy wykorzystaniu układnic automatycznych.

 

Regałyrytarz wąskiego koa – zalety:

 

  • Duża efektywność składowania i niższe koszty magazynowania.
  • Optymalne wykorzystanie powierzchni.
  • Maksymalne wykorzystanie głębokości półek na regałach..
  • Usprawnienie pobierania towarów.

 

Regały wysokiego składowania – zastosowanie i korzyści

 

Oferowane konstrukcje doskonale nadają się do zastosowania w pomieszczeniach o ograniczonej powierzchni i wszędzie tam, gdzie liczy się każdy metr kwadratowy przestrzeni. Pozwalają na bardzo efektywne wykorzystanie dostępnego miejsca, a co za tym idzie, obniżenie wydatków związanych z przechowywaniem i komplementacją towarów. Regały paletowe wysokiego składowania umożliwiają ich magazynowanie na wysokości, co daje znacznie większe możliwości i pozwala na optymalizację kosztów. Z tego względu proponowane konstrukcje są szczególnie popularne w przedsiębiorstwach, które magazynują duże ilości towaru na stosunkowo niewielkiej przestrzeni.

Gdy w firmie, sklepie czy magazynie zaczyna brakować miejsca na gromadzenie produktów, podzespołów, materiałów lub innych fizycznych zasobów, zdecydowanie warto rozważyć rozwiązania dostępne na tej stronie. Obejmują one wyjątkowo efektywne i praktyczne systemy przeznaczone do wewnętrznej logistyki, z powodzeniem stosowane przez firmy z najróżniejszych branż.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, regały paletowe wysokiego składowania osiągają wysokość min. 7,2 m – to bardzo duża przestrzeń użytkowa, w ramach której można pomieścić mnóstwo towarów. Wystarczy dostęp do odpowiednio dobranego wózka widłowego sięgającego na taki pułap, żeby móc efektywnie wyjmować i wkładać ładunki na półki. Ich zastosowanie pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni bez potrzeby jej modernizacji.

 

Systemy półek wysokiego składowania wraz z usługą montażu

 

Sprzedajemy i montujemy funkcjonalne, nowoczesne systemy półek na potrzeby przechowywania różnych rodzajów towarów. Uniwersalność i wszechstronność naszych rozwiązań sprawia, że można je łatwo dostosować do konkretnych potrzeb. Regały wjezdne wysokiego składowania pozwalają na optymalizację wewnętrznych procesów logistycznych – przyspieszają czynności związane z kompletacją zamówienim i układaniem towarów, a jednocześnie zapewniają wysokie bezpieczeństwo znajdujących się na nich rzeczy.

Na indywidualne zamówienie dostarczamy dostosowane do ściśle określonych wymagań klienta konstrukcje, za które odpowiada kompetentny i doświadczony zespół inżynierów. Oferujemy dopracowane w najmniejszych szczegółach regały wysokiego składowania pochodzące od doświadczonych i uznanych na międzynarodowym rynku producentów. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia i szybką, a zarazem fachową oraz precyzyjną realizację wszystkich niezbędnych prac montażowych.

Jako że posiadamy wieloletnie doświadczenie w zagospodarowywaniu powierzchni magazynowych, możemy zagwarantować kompleksowe wsparcie w przygotowaniu hali pod kątem potrzeb i specyfiki działania konkretnego przedsiębiorstwa. Nasze usługi obejmują również doradztwo oraz konsulting magazynowy – jeżeli poszukują Państwo wsparcia w tym zakresie lub chcą zlecić kompleksowy montaż regałów wysokiego składowania, serdecznie zachęcamy do kontaktu i podjęcia współpracy z nami!

Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.