Przejdź do treści

Wózki widłowe kompletacyjny EPL

Wózek widłowy kompletacyjny EPL

 

Średniopoziomowy wózek kompletacyjny EPL został zaprojektowany tak, by uzyskać maksymalną sprawność podczas pobierania towaru z magazynu. Jego zadaniem jest szybkie i niedrogie kompletowanie zamówień. Model ten łączy w sobie wysoką wydajność pracy z zapewnieniem możliwie najwyższego bezpieczeństwa jego eksploatacji.

 

Dlaczego warto usprawnić pobieranie towarów według zamówień?

 

W pracach logistycznych szczególnie istotna jest prędkość. Podstawową pracę związaną z przeładunkiem towarów można podzielić na cztery odrębne działania. Pierwszym z nich jest załadunek i rozładunek, drugim transport poziomy, trzecie zadanie to układanie w stosy, a czwarte to pobieranie towarów według zamówień. Okazuje się, że to właśnie pobieranie towarów według zamówień jest czynnością najbardziej czasochłonną, a co za tym idzie – najbardziej kosztowną. Szacuje się, że pobieranie towarów według zamówień może być nawet dziesięciokrotnie bardziej kosztowne od załadunku i rozładunku, transportu poziomego i układania w stosy razem wziętych, dlatego szczególnie istotna jest optymalizacja i usprawnienie pracy właśnie na tym etapie prac logistycznych.

 

Średniopoziomowy wózek kompletacyjny EPL – dla maksymalnej wydajności pobierania towarów według zamówień

 

Skrócenie czasu potrzebnego na pobranie towaru z miejsca składowania i umieszczenie go na transporterze może znacznie obniżyć koszty związane z bieżącym kompletowaniem zamówień, zwłaszcza gdy zadbamy również o łatwy dostęp do składowanych towarów. Jeśli zadbano o optymalny dostęp do magazynu, warto usprawnić pobieranie towarów poprzez zastosowanie odpowiedniego wózka – sprawdzi się tu idealnie wózek kompletacyjny EPL.

 

Model EPL to średniopoziomowy wózek kompletacyjny, który dostępny jest w dwóch podstawowych konfiguracjach. Umożliwiają one kompletowanie towarów według zamówień z systemów regałowych oraz półkowych. Wózek ATLET EPL 100 pozwala kompletować towar o masie do 1000 kg z wysokości od 2800 do 3400 mm. Jeśli zapewnimy mu swobodny dostęp do miejsc kompletacji towaru, wózek kompletacyjny EPL znacznie skróci czas pobierania towarów, dzięki czemu obniży koszty kompletacji zamówień, a jednocześnie zwiększy zyskowność pracy.

Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.