Przejdź do treści

Wysokiego składowania

Magazynowe regały półkowe wąskiego korytarza posiadają wszystkie zalety regałów półkowych standardowych, a ponadto ich zastosowanie to doskonały sposób na optymalizację przestrzeni magazynowej oraz dużą efektywność składowania i usprawnienie kompletacji towarów.

 

Wysoka trwałość i maksymalne wykorzystanie głębokości półek

 

Minimalna ilość elementów zastosowanych w konstrukcji regałów półkowych wąskiego korytarza pozwala na szybki montaż i bezproblemowe przebudowanie konstrukcji, gdy zajdzie taka potrzeba. Półki i elementy ram wykonane są ze stali ocynkowanej, co nie tylko sprawia, że konstrukcje są wyjątkowo trwałe, ale również daje gwarancję ich wieloletniego użytkowania. Warto zaznaczyć, że w tym systemie nie ma konieczności stosowania stężeń tylnych, co pozwala także na maksymalne wykorzystanie głębokości półek, bez strat powierzchni.

 

Półkowe regały wąskiego korytarza – poprawa efektywności składowania towarów

 

Regały wąskiego korytarza HI280 sprawdzą się w przypadku pracy ciągłej w trybie 24/7. Rozwiązanie to dostosowane jest do współpracy z automatycznymi układnicami, dzięki czemu można zoptymalizować wykorzystanie przestrzeni magazynowej i jednocześnie znacznie poprawić efektywność składowania towarów. Półkowy system regałów wąskiego korytarza to połączenie dużej stabilności i maksymalnej dokładności, dzięki czemu może być obsługiwany zarówno przez wózki kompletacyjne z podnoszonym operatorem, jak również przy wykorzystaniu układnic automatycznych.

 

Regały wąskiego korytarza – zalety:

  • Duża efektywność składowania i niższe koszty magazynowania.
  • Optymalne wykorzystanie powierzchni.
  • Maksymalne wykorzystanie głębokości półek.
  • Usprawnienie pobierania towarów.
Regały magazynowe półkowe - wysokiego składowania - 1
Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.