Przejdź do treści

Mobilne, przejezdne

Regały magazynowe mobilne firmy Dexion, lidera efektywnego gospodarowania przestrzenią magazynową, to przejezdne systemy, które chętnie wykorzystywane są w licznych centrach logistycznych, ze względu na znaczną redukcję kosztów związanych ze składowaniem towaru. Maksymalne ograniczenie liczby korytarzy roboczych sprawia, że stosując regały przejezdne można znacznie zwiększyć dostępną powierzchnię składowania.

 

Magazynowe regały paletowe mobilne – jeden korytarz

 

Regały paletowe przejezdne osadzone są na wbudowanych w posadzkę szynach. Tego typu mobilne regały paletowe napędzane są elektrycznie i poruszają się po szynach, dzięki czemu mamy nieograniczony dostęp do każdej palety przy wykorzystaniu wyłącznie jednego korytarza roboczego. Dostęp do towaru jest zgodny z zasadą FIFO (first-in, first-out; pierwszy wchodzi, pierwszy wychodzi). Tego typu rozwiązanie pozwala na bardzo efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej (brak konieczności gospodarowania miejsca na dodatkowe korytarze robocze). To również znaczna redukcja kosztów składowania towarów, którą docenią między innymi właściciele mroźni i magazynów chłodniczych.

 

Paletowe regały przejezdne – redukcja pojemności składowania

 

Wykorzystanie regałów paletowych przejezdnych pozwala na redukcję pojemności składowania nawet o 80% w stosunku do powszechnie stosowanych paletowych regałów rzędowych. Nasze mobilne regały paletowe przeznaczone są do palet o różnych rozmiarach, a co istotne – możliwa jest ich integracja z WMS.

 

Paletowe regały przejezdne – zalety:

  • Napędzane elektrycznie i przeznaczone do różnego rodzaju palet.
  • Nieograniczony dostęp do każdej palety.
  • Zgodne z zasadami FIFO.
  • Wykorzystują wyłącznie jeden korytarz roboczy.
  • Pozwalają efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń magazynową.
  • Redukcja powierzchni składowania nawet do 80% w porównaniu do powszechnie stosowanych regałów rzędowych.
  • Możliwa integracja z WMS.
Regały magazynowe paletowe - mobilne, przejezdne - 1
Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.