Przejdź do treści

Rzędowe

Regały magazynowe paletowe firmy Dexion, lidera branży efektywnego gospodarowania przestrzenią magazynową, to systemy wykorzystywane popularnie w wielu centrach logistycznych, ze względu na swoją wszechstronność, funkcjonalność i efektywność rozwiązań. Paletowe regały rzędowe można łatwo konfigurować, zależnie od potrzeb magazynu, a także rozmiarów i ciężaru magazynowanych palet.

 

Paletowe regały magazynowe – wysoka efektywność składowania

 

Regały rzędowe należą do najpopularniejszych rozwiązań stosowanych do składowania palet z towarem każdego rodzaju. Wykorzystuje się je nawet w najnowocześniejszych systemach magazynowania, ze względu na swoją wysoką efektywność składowania. Paletowe regały rzędowe to przede wszystkim bardzo dobry dostęp do każdej palety, brak ograniczeń w układaniu palet oraz wszechstronność wykorzystania i ustawiania. Są one zgodne z zasadą FIFO (first-in, first-out; pierwsze weszło, pierwsze wyszło). Regały magazynowe rzędowe mogą być ustawiane zarówno w pojedyncze, jak i w podwójne rzędy, a ponadto szeroka możliwość ich konfiguracji sprawia, że bez problemu dopasować można je do specyfiki każdej branży. Doskonale sprawdzą się do kompletacji towaru z poziomu posadzki, a ponadto będą idealne do obsługi za pomocą różnego rodzaju wózków widłowych.

 

Paletowe regały rzędowe – wszechstronność wykorzystania

 

Regały rzędowe P90 cenione są ze względu na możliwość składowania różnorodnego towaru na nośnikach o różnych rozmiarach. Bez problemu dopasujemy je do każdej przestrzeni magazynowej i każdego rodzaju nośników, bez względu na to, czy są to palety EURO, palety jednorazowe, czy też kosze siatkowe i pojemniki. Dostępne są regały paletowe rzędowe o różnych wysokościach, w tym także o wysokościach aż do 30 m oraz w wielu różnych głębokościach, dzięki czemu łatwo dostosować je do specyfiki branży logistycznej.

 

Regały paletowe rzędowe – zalety

  • Nieograniczony dostęp do każdej palety.
  • Możliwość składowania różnorodnego towaru.
  • Możliwość składowania palet o różnych rozmiarach i typach.
  • Spełniają wymagania FIFO (first-in, first-out).
  • Sprawdzą się przy kompletacji z poziomu posadzki.
  • Dobre do kompletacji towaru za pomocą różnego rodzaju wózków widłowych.
  • Idealne w przypadku zmieniającej się ilości składowanych produktów.
Regały magazynowe rzędowe - paletowe - 1 Regały magazynowe rzędowe - paletowe - 2 Regały magazynowe rzędowe - paletowe - 3
Dane kontaktowe
Treść zapytania
szt.
Tylko jeden plik.
Limit 2 GB.
Dozwolone rozszerzenia: gif, jpg, jpeg, png, bmp, tif, rtf, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, rar, tar, zip.