Przejdź do treści

Innowacji nigdy dość. Nowy litowo-jonowy wózek paletowy F4

Elektryczny wózek paletowy F4 od NFK wózki widłowe
Jedna czy dwie baterie? Oto jest pytanie.

Nowy wózek paletowy F4 od firmy NFK oferuje imponujący zakres zalet, z których wiele sprawia, że idealnie nadaje się do użytku w każdej operacji. Są one jednak szczególnie idealne dla małych firm, które potrzebują wózków paletowych do usprawnienia operacji, ale nie mogą sobie pozwolić na wydatek dużych środków. Pond to ich kompaktowa budowa pozwala się wcisnąć wszędzie, gdzie mieści się standardowy paleciak ręczny. W tym blogu omówimy czynniki, które sprawiają, że elektryczny wózek paletowy F4 jest idealnym rozwiązaniem dla małego biznesu.

 

Zalety w pełni elektrycznego wózka paletowego

Wspomnieliśmy o zaletach akumulatora litowo-jonowego już na naszym blogu.  Istnieje jednak znacznie więcej korzyści jak np. zmniejszona potrzeba konserwacji. Nasza najnowocześniejsza technologia jest bardziej niezawodna i długotrwała, co oznacza, że nie musisz płacić za konserwację i możesz korzystać z tego wózka paletowego z ograniczonym czasem przestoju. Podnośnik elektryczny jest płynny i niezawodny, a sterowanie łatwiejsze w nawigacji niż typowy wózek paletowy. Energia elektryczna jest przyszłością zrównoważonego rozwoju i zapewnia, że Twoja firma przyczynia się do ochrony środowiska  dzięki wymiennej baterii litowo-jonowej, którą można bezpiecznie zutylizować oraz łatwo i tanio wymienić w mgnieniu oka.

Wózek paletowy F4 jest w pełni elastyczny

Dzięki F4 kontrola jest w Twoich rękach. Wybierz opcję jednej baterii plus przenośny pojemnik do przechowywania lub wybierz dwie baterie, aby pracować wydajniej. Pojedyncza bateria zapewnia około 2,5 godziny ciągłego użytkowania, a podwójna bateria oferuje 5 godzin, ponadto masz do wyboru dwa rodzaje ładowarek standardowa o czasie ładowania 4h i szybka o czasie ładowania 1h. Opcje te pozwalają dostosować F4 zarówno do ciężkich, jak i lekkich zadań, zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, dzięki czemu można go elastycznie dostosować do wszelkich operacji.

Prędkość jest płynie regulowana do 4,0 km/h z obciążeniem i 4,5 km/h bez, co oznacza, że masz kontrolę nad prędkością przez cały czas i możesz ją efektywnie obsługiwać.

Kompaktowy, czyli zwarty

F4 ma dużą przewagę nad innymi wózkami paletowymi dostępnymi na rynku, ponieważ jest tak kompaktowy, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku w małych pomieszczeniach, ważąc zaledwie 120 kg. Nasz nowo zaprojektowany układ uchwytów i poliuretanowa kierownica zapewniają, że sterowanie wózkiem jest łatwe i umożliwia poruszanie się w ciasnych przestrzeniach, których nieporęczne wózki paletowe po prostu nie byłyby w stanie zrobić. Dzięki promieniowi skrętu 1360 mm i napędowi do przodu i do tyłu, F4 jest w stanie doskonale wykonywać liczne zadania w małych przestrzeniach w najbardziej efektywny sposób. Oprócz tych wszystkich zalet, jego kompaktowość oznacza również, że jest łatwy do przechowywania, nawet gdy pojemność magazynu jest ograniczona.

Zwiększone bezpieczeństwo

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego F4 został zaprojektowany z tą myślą. Nasz najnowocześniejszy elektromagnetyczny układ hamulcowy znacznie poprawia bezpieczeństwo wózka paletowego, skracając czas hamowania. Oznacza to, że nawet przy użyciu w ciasnych przestrzeniach lub przy wielu pracownikach w pobliżu, można zaufać F4, że wykona swoje obowiązki w najbezpieczniejszy możliwy sposób.

Gwarancja

Małe firmy często obawiają się inwestycji w wózki paletowe i inny niezbędny sprzęt ze względu na ryzyko finansowe, gdyby miały się zepsuć. Możemy zagwarantować, że F4 został wyprodukowany do długotrwałego użytkowania i ma imponującą żywotność. Jednakże, aby zapewnić Ci spokój ducha, oferujemy 12-miesięczną gwarancję w standardzie i możemy zagwarantować, że wszelkie usterki lub naprawy zostaną szybko rozwiązane. Możesz również wykupić przedłużoną gwarancję w modelu "Drive Line Insurance".