Przejdź do treści

TCM FHB4 0-55: Nasz najnowszy Elektryczny Wózek widłowy

Elektryczny wózek widłowy TCM FHB40-55 -NFK wózki widłowe

NFK z przyjemnością ogłasza najnowsze opracowanie elektrycznego wózka widłowego, FHB40-55.

Zaprojektowany, aby zapewnić operacje przeładunku materiałów z najwyższymi standardami komfortu, wydajności i bezpieczeństwa, ten elektryczny 80-woltowy, 4- kołowy wózek z przeciwwagą oferuje całą moc i prowadzenie tradycyjnego wózka widłowego silnikowego, ale przy zerowej emisji i niskim całkowitym koszcie posiadania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego o jego kluczowych funkcjach konstrukcyjnych i korzyściach dla Twojej działalności.

Wiodący na rynku komfort operatora wózka widłowego

Ten nowy wózek widłowy z przeciwwagą został zaprojektowany tak, aby był wygodny dla operatorów i łatwy w obsłudze, nawet na najdłuższych zmianach. Oprócz tego, że wózki widłowe są przyjemniejsze w obsłudze, może to poprawić zdrowie i bezpieczeństwo operatora, zmniejszając liczbę dni roboczych straconych z powodu nadmiernego wysiłku fizycznego.

Ergonomiczne elementy sterujące i fotel umożliwiają operatorom kontrolowanie wózka widłowego przy minimalnym wysiłku. Mini kierownica zapewnia precyzyjną kontrolę i oznacza, że widoczność jest lepsza niż w przypadku większości innych wózków widłowych.

 

Dźwignie hydrauliczne wózka widłowego rozmieszczone w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort, a elektroniczne sterowanie opuszkami palców oznacza, że operatorzy mogą wykonać każdą potrzebną operację, bez konieczności podnoszenia ręki nawet jeśli noszą rękawice.

Ten wózek widłowy jest również niezwykle cichy. W rzeczywistości działa prawie bezgłośnie i ma najcichszą pompę hydrauliczną na rynku. Zanieczyszczenie hałasem wytwarzane przez wiele wózków widłowych może utrudniać jasne myślenie i wydajną pracę. Prowadzi to nie tylko do obniżenia poziomu wydajności, ale może również zwiększyć poziom zachorowań i rotację personelu. Dzięki temu nowemu wózkowi niemal bezgłośna praca oznacza, że operatorzy mogą pracować wydajnie, nie powodując zmęczenia lub stresu związanego z hałasem.

TCM FHB40-55 nadaje się zarówno do pracy wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Posiada wewnętrzną klimatyzację, która umożliwia operatorom łatwe dostosowanie się do otoczenia, że zintegrowaną klimatyzacją i natychmiastowym ogrzewaniem. Jest doskonała wentylacja, z oknami, które otwierają się łatwo w razie potrzeby. Jest odporny na prysznic, co pozwala na bezproblemową pracę na zewnątrz — niezależnie od pogody.

 

Zwiększone bezpieczeństwo i ochrona

Elektryczny wózek TCM FHB40-55 ma konstrukcję pozbawioną przeszkód, która zapewnia operatorom wyraźny, wszechstronny widok otoczenia z kabiny, nawet gdy jest zamknięty. Nie trzeba się niebezpiecznie pochylać, aby zobaczyć, co jest z przodu — operatorzy mają pełną widoczność bez wysiłku i rozciągania. Wnętrze przedziału operatora jest również celowo wykonane z ciemnych materiałów, co pomaga zmniejszyć odbicia na oknach, które mogą utrudniać widzenie.

 

Zaawansowane systemy wspomagające operatora automatycznie obliczają i dostosowują prędkość. Funkcja „Hill Hold” zapobiega staczaniu się wózka do tyłu na rampie, a funkcja wykrywania ładunku monitoruje obciążenie, nachylenie, prędkość i masę ładunku wózka, aby automatycznie regulować osiągi.

 

Oświetlenie wózka widłowego FHB jest również szczególnie dobre, co oznacza, że ten wózek widłowy może być łatwo i bezpiecznie używany w każdych warunkach, w tym przy słabym świetle i złej pogodzie. Wózek ma osłonę masztu, osłonę górną i światła zamontowane z tyłu, które oświetlają ładunek i jego otoczenie, a nie sam wózek, dzięki czemu operator może przez cały czas łatwo obserwować to nad czym pracuje.

 

Światła bezpieczeństwa włączają się automatycznie w zależności od kierunku jazdy. Określają również bezpieczne granice wokół wózka widłowego dla pobliskich pracowników. Światła robocze górne umożliwiają elastyczną pracę wraz z światłami dolnymi, lampami zespolonymi stopu i pozycji, opcjonalnym światłem ostrzegawczym i kierunkowskazami.

Stworzony z myślą o mocy i wydajności

 

Elektryczny wózek TCM FHB40-55 został zaprojektowany z myślą o efektywności energetycznej – niezbędnej do obniżenia całkowitego kosztu posiadania – oferując jednocześnie pełną moc pojazdu z silnikiem. Pod tym względem TCM FHB40-55 prowadzi się znacznie bardziej jak wózek widłowy z dużym silnikiem wysokoprężnym, ale z cichą i wydajnością, której nie mogą dorównać odpowiednie modele silników.

 

Akcelerator „Power Boost” można aktywować w celu natychmiastowego zwiększenia mocy, na przykład podczas jazdy pod górę lub przy szczególnie dużych obciążeniach. Zwiększenie momentu obrotowego automatycznie dostosowuje moment obrotowy silnika wózka widłowego, poprawiając osiągi, umożliwiając mu utrzymanie prędkości na rampach i pochyłościach.

Ponadto TCM FHB40-55 może być wyposażony w akumulatory kwasowo-ołowiowy lub litowo-jonowy, dzięki czemu możesz zdecydować, który typ akumulatora najlepiej nadaje się do Twojej działalności.

Łatwy w obsłudze dla operatorów

 

Łatwość obsługi TCM FHB40-55 zostanie przyjęta z zadowoleniem zarówno przez operatorów, jak i kierowników magazynów. Wyraźnie wyświetlacze dostarczają operatorom wszystkich potrzebnych informacji bez rozpraszania uwagi, w tym komunikaty o podnoszeniu i załadunku, alarmy i instrukcje, a intuicyjna konstrukcja oznacza, że operatorzy będą mogli w pełni wykorzystać możliwości pojazdu w jak najkrótszym czasie.

 

TCM FHB40-55 ułatwia również wymianę operatorów na koniec zmiany, dzięki szybkim zamkom i drzwiami otwieranym pod kątem 180 stopni. Dla wózków widłowych z akumulatorami kwasowo-ołowiowymi wymiana baterii i kontrola poziomu wody będzie szybsza. Użytkownicy akumulatorów litowo-jonowych skorzystają na możliwości ładowania swoich wózków widłowych bez konieczności otwierania drzwi.

 

Wybierz odpowiednie opcje dla swoich operacji

 

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją podróż do elektryfikacji, czy chcesz zmodernizować istniejącą flotę elektryczną, TCM FHB40-55 ma wiele do zaoferowania. Dostępny w 6 różnych modelach, w tym kompaktowy model podwozia, który idealnie nadaje się do ciasnych przestrzeni, oraz wysokowydajny model do intensywnej pracy, jesteśmy pewni, że możesz znaleźć FBH, który spełni Twoje wymagania operacyjne. Dostępne cztery udźwigi: 4,0, 4,5, 5,0 i 5,5 tony.


 

Po dalsze informacje zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.