Przejdź do treści

Wózki widłowe Białystok

Wózki widłowe Białystok

Zamiast inwestować w sprzęt taki jak wózki widłowe, w Białymstoku można je wynająć w naszej firmie. Oferujemy urządzenia znanych producentów, przeznaczone do różnych zadań związanych z załadunkiem i rozładunkiem towarów w halach produkcyjnych, magazynach albo centrach logistycznych. Przydają się także w sklepach wielkopowierzchniowych, na placach budowy czy w gospodarstwach rolnych. Z naszej oferty najmu pojazdów elektrycznych i spalinowych korzystają przede wszystkim klienci firmowi. Proponujemy m.in. wózki widłowe magazynowe i balastowe UNICARRIES.

Zapewniamy także sprzedaż lub leasing tego rodzaju maszyn. Gwarantujemy szybką realizację zamówień!

Sprawdź naszą ofertę wózków widłowych!

Jakie pojazdy możemy Państwu wynająć? W naszej ofercie dostępne są następujące wózki widłowe:

  • paletowe podnośnikowe Stackery – wykorzystywane do układanie ładunków w stosy, bez problemu można je użytkować w ciasnych miejscach oraz z pełnym załadunkiem;

  • paletowe transportowe – stosuje się je na niewielkiej przestrzeni, gdzie z łatwością radzą sobie w wąskich alejkach;

  • kompletacyjne – wynajmowane do sprawniejszej kompletacji zamówień, dzięki dodatkowym funkcjom technicznym dostarczają szybko towar do wybranych punktów w magazynie;

  • wysokiego składowania Reach-Truck – przeznaczone są do miejsc, w których towary przechowuje się na wielopiętrowych półkach;

  • wysokiego składowania systemowe – to wózki widłowe idealne do miejsc o ograniczonej powierzchni użytkowej, w których poruszanie się odbywa się wąskimi korytarzami pomiędzy przechowywanym towarem;

  • czołowe spalinowe – nadają się do transportowania ciężkich ładunków o wadze nawet kilku ton;

  • czołowe elektryczne – tego typu pojazdy stanowią alternatywę dla powyższych propozycji i przeznaczone są do hal produkcyjnych albo magazynów, gdzie niemożliwe jest stosowanie urządzeń zasilanych paliwem.

Dostęp do tego rodzaju sprzętu w formie najmu oznacza mniejsze koszty niż jego zakup. Odchodzą Państwu wówczas także wydatki związane z amortyzacją czy serwisowaniem i naprawami. Chętnie doradzimy przy wyborze konkretnych modeli.

Wynajem krótko i długoterminowy wózków widłowych w Białymstoku

zależności od indywidualnych potrzeb klientów proponujemy różne opcje wypożyczenia wózków widłowych – zarówno krótko-, jak i długoterminowe. Każdy z tych wariantów jest korzystny finansowo dla podmiotów wynajmujących. Tego rodzaju sprzęt przyda się nie tylko do realizacji prac sezonowych czy jednorazowych zleceń, ale także stałych zamówień.

Wszystkie modele, które znajdują się w naszej ofercie, są regularnie serwisowane i przygotowane do pracy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że klientom często trudno dopasować pojazd do zakresu konkretnych czynności, w jakich ma być pomocny. Dlatego zapewniamy wsparcie przy jego wyborze. Współpraca z nami opiera się na uczciwych i przejrzystych warunkach. Stawki za wypożyczenie pojazdów są zawsze ustalane indywidualnie. Ponadto zapewniamy profesjonalny serwis wózków widłowych na terenie Białegostoku.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową propozycją naszej firmy. Jeśli sobie Państwo zażyczą, przygotujemy także spersonalizowaną ofertę. Zapraszamy do kontaktu!