NFK J.KOPA Sp.j.

Rąbień ul. Kościelna 7
95-070 Aleksandrów Łódzki
sprzedaż: 42 712 56 10
serwis: 42 712 56 33
fax: 42 712 66 11

UNICARRIERS TERGO UHX

Opis

Wózek wysokiego składowania z wysuwnym masztem UNICARRIERS TERGO UHX

Aby osiągnąć najwyższy poziom, trzeba posiadać coś szczególnego – TERGO UHX ma to coś.
Dzięki wysokiemu udźwigowi UHX w pełni nadaje się do najbardziej wymagającego, wysokiego składowania na wysokości do 12 metrów. Solidna budowa podwozia oraz wyjątkowa stabilność przyczyniają się do jego najwyższej klasy wydajności. To bezkompromisowa efektywność, ergonomia i niezawodność. Wózki Tergo® UHX UniCarriers gwarantują wydajność składowania na najwyższym poziomie.

UHX 200 oferuje wyjątkową zdolność operacyjną podczas prawie każdego ciężkiego zadania związanego z wielozmianowym transportem materiału w magazynie. UniCarriers UHX 200 to naturalny wybór, gdy wymagany jest najwyższy poziom czasu sprawności oraz doskonała wydajność składowania.

Tergo UHX jest członkiem najbardziej ergonomicznej, dostępnej na rynku rodziny wózków wysokiego składowania. Unikatowa mini kierownica UniCarriers z “pływającym” podłokietnikiem, podłoga o regulowanej wysokości, intuicyjne elementy sterowania, odchylany fotel i doskonała widoczność sprawiają, że operator ma wszystko pod kontrolą, dzięki czemu zwiększa się wydajność i bezpieczeństwo pracy.

Wyjątkowa efektywność, doskonała widoczność oraz wiodąca w swojej klasie ergonomia sprawiają, że UHX najlepiej nadaje się do intensywnych, wielozmianowych operacji. Szeroka gama dodatkowych elementów wyposażenia takich jak system aktywnej redukcji poślizgu ASR, programowanie poziomów składowania LAS, system szybkiej wymiany akumulatora Fast Track, hamulce kół ładunkowych, kamery wideo, wskaźniki ciężaru oraz kabina do pracy w chłodni mogą przyczynić się do dalszej poprawy produktywności. Opcja tradycyjnej obsługi mini dźwigni hydrauliki opuszkami palców dopełnia wizerunek prawdopodobnie najbardziej spersonalizowanej na świecie serii wózków wysokiego składowania.

Jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami

Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Wiadomość:

 ładowanie...

Kod z obrazka

PRAMAC UniCarriers
  wózki widłowe     wózki magazynowe     regały magazynowe