NFK J.KOPA Sp.j.

Rąbień ul. Kościelna 7
95-070 Aleksandrów Łódzki
sprzedaż: 42 712 56 10
serwis: 42 712 56 33
fax: 42 712 66 11

Regały paletowe P90

Standardowe regały paletowe P 90

więcej

Regały paletowe wjezdne Drive in

KONCEPCJA:


Pierwsze weszło, ostatnie wyszło (First In Last Out)”


Z tego powodu w regale można magazynować tylko jednorodne produkty lub produkty , których załadunek jak również rozładunek będzie odbywał się w tym samym czasie. Towar załadowany do regału jako pierwszy opuszcza go jako ostatni. Szczególnym przypadkiem jest regał wjezdny (przejezdny), którego poszczególne korytarze do składowania palet są otwarte obustronnie (pozbawione stężeń końcowych).

więcej

regały paletowe wysuwne (PUSHBACK)


KONCEPCJA:


Pierwsze weszło, pierwsze wyszło (Last In First Out)”

Towar załadowany do regału jako ostatni opuszcza go jako pierwszy.

więcej

Regały Półkowe HI280

System regałów półkowych HI280 do montażu bezśrubowego
Indywidualny i elastyczny sposób składowania drobnych elementów wraz z koncepcją zastosowania perforowanych profili stalowych w technice składowania Dexion już przed 50 laty stworzył standardy w zakresie elastyczności i zorientowania na potrzeby klienta. Po dzień dzisiejszy projektujemy i produkujemy w Niemczech – nie tylko dla naszych Klientów, lecz wspólnie z nimi.

więcej

Regały Przepływowe FIFO

KONCEPCJA:


Pierwsze weszło, pierwsze wyszło (First In First Out)”

Towar załadowany do regału jako pierwszy opuszcza go również jako pierwszy. Takie rozwiązanie daje pewność zachowania minimalnych czasów składowania, co szczególnie przy magazynowaniu towarów spożywczych jest niezwykle istotne dla zachowania terminów ważności.

więcej

Regały skręcane

Regały skręcane

Regały półkowe

Regały półkowe skręcane produkowane są w Niemczech. Dzięki inwestycjom koncernu DEXION w nową linię produkcyjną, nasze regały łączą w sobie dwie najistotniejsze cechy tego typu produktu - wysoką jakość potwierdzoną nadaniem znaku jakości RAL RG-614 oraz korzystną cenę. Kolejną cechą potwierdzającą najwyższą jakość regałów jest fakt, że produkowane są one zgodnie z systemem ISO 9001 .

więcej

1
Wyświetlane: od 1 do 6 z 6 produktów

PRAMAC UniCarriers
  wózki widłowe     wózki magazynowe     regały magazynowe