UNICARRIERS serii PLL (1,4-2tony)

Opis

Wózek paletowy z elektrycznym napędem na prąd zmienny.

Wózki widłowe UNICARRIERS serii PLL

Arcydzieło techniki magazynowej.

Idealny na ograniczonych przestrzeniach manewrowych. Na naczepie samochodowej, zapleczu sklepu , na produkcji i małych magazynach

Może pracować w normalnej temperaturze i w chłodniach do -35°C.

Wydłużona obsługa konserwacyjna co 500h.

Produkt bezpieczny dla środowiska i produkowany zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie ochrony środowiska.

Może obsłużyć wszystkie typy transporterów(palet).

 

Model *Udźwig (kg) Szerokość (mm)
PLL 145             1450 660
PLL 180 1800 660
PLL 200 2000 660
* Środek ciężkości 600 mm

Przy szerokości wynoszącej zaledwie 600 mm, wyjątkowej zwrotności, kompaktowej budowie i konstrukcji, model UNICARRIERS PLL jest doskonałym wyborem tam, gdzie jest mało miejsca - w sklepach, na rampach załadowczych i w transporcie. Opcja pozwalająca na wolną jazdę wózka ze sterownicą w pozycji pionowej zwiększa jego wszechstronność i oszczędność miejsca. Ergonomicznie zaprojektowane ramię sterownicy umożliwia obsługę osobom prawo- i leworęcznym, ze sterowaniem wszystkimi funkcjami wózka czubkami palców. Wodoodporny, podświetlany wyświetlacz LCD pokazuje informacje o stanie akumulatora, przebiegu godzinowym, aktualnej godzinie, danych operacyjnych oraz komunikaty ostrzegawcze.

Unikalne czteropunktowe zawieszeniem tworzy „elastyczne” połączenie pomiędzy jednostką napędową modelu PLL oraz podwoziem ładunkowym, co daje maksymalną trakcję na nierównych nawierzchniach. Wózek paletowy prowadzony do transportu na krótkie odległości, idealny do transportu załadunkowego i wyładunkowego, prac w niewielkich magazynach i na hali produkcyjnej, podawania, magazynowania i okazjonalnie kompletacji zamówień. Doskonała sterowność do pracy w niewielkich przestrzeniach. Trzy modele - o ładowności 1450, 1800 oraz 2000 kg, akumulatorach o pojemności od 160 do 230 Ah. Funkcja awaryjnego odcięcia typu „bounceback” uniemożliwia operatorowi przypadkowe wywrócenie wózka na siebie, a dostęp na kod PIN zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo wózka i miejsca pracy.
Parametry pracy można zaprogramować oddzielnie dla każdego kodu dostępu zgodnie z warunkami ładunków lub doświadczeniem kierowcy. Zasilanie AC TECH gwarantuje błyskawiczną reakcję na każde polecenie operatora, a pokładowy komputer Nissan NTC zapewnia precyzyjną kontrolę i diagnostykę wózka. Ramię sterownicy modelu PLL jest celowo  przesunięte, zapewniając operatorowi większe bezpieczeństwo pracy i widoczność wideł oraz większy komfort.

Jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami

Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Wiadomość:

 ładowanie...

Kod z obrazka

PRAMAC UniCarriers
  wózki widłowe     wózki magazynowe     regały magazynowe