NFK J.KOPA Sp.j.

Rąbień ul. Kościelna 7
95-070 Aleksandrów Łódzki
sprzedaż: 42 712 56 10
serwis: 42 712 56 33
fax: 42 712 66 11

UNICARRIERS serii AJN/ASN (1,6 - 2 tony)

Opis

Podnośnik magazynowy z podporami i operatorem stojącym w kabinie.

Udźwig 1600kg lub 2000kg

Wysokość podnoszenia 2,9-6,3m

Wózek do składowania z operatorem stojącym Ergo A, pionierskie rozwiązanie firmy Atlet, wprowadzony na rynek w 1961 roku pod hasłem "niemożliwy wózek" i nadal utrzymujący pozycję lidera rynku, jest doskonałą maszyną do składowania, transportu wewnętrznego i jednoczesnego transportu dwóch palet.

Ergo A jest uniwersalny, bezpieczny i zajmuje mało miejsca. Operator jest skutecznie chroniony przez klatkę ochronną. Wygodnie umieszczone stanowisko operatora wózka Ergo wyposażone jest w łatwo dostępne elementy sterujące i wspomaganie kierownicy.

Obsługuje "otwarte" nośniki ładunku (transporterów(palet)) ze standardowymi podporami ramowymi i zamknięte nośniki ładunku między szerokimi podporami ramowymi. Duża prędkość jazdy i duża szybkość podnoszenia/opuszczania w połączeniu z ergonomicznym projektem przyczyniają się do wysokiej wydajności. W celu zapewnienia jeszcze wyższego udźwigu resztkowego oferujemy składane stabilizatory boczne. Co więcej, inteligentna koncepcja budowy modułowej Atlet sprawia, że możliwe jest przystosowanie każdego wózka do specjalnych wymagań klienta. Na potrzeby pracy wielozmianowej akumulator jest umieszczony na rolkach, które umożliwiają jego szybką i łatwą wymianę. 

Inne cechy: Modułowa konstrukcja Atlet, zapewniająca usunięcie usterki podczas pierwszej wizyty serwisu (First Time Fix Rate). Silnik prądu zmiennego, który zapewnia zmniejszony zakres czynności konserwacyjnych, maksymalne przyspieszenie i prędkość jazdy. System stabilizacyjny Atlet S3 (Stability Support System).

Jeśli potrzebujesz wózka do składowania z operatorem siedzącym, przyjrzyj się naszemu modelowi Ergo X.

Atlet Ergo   AJN 160 ASN 160 AJN 200 ASN 200
Udźwig kg 1600 1600 2000 2000
Środek ciężkości ładunku mm 600 600 600 600
Wysokości podnoszenia mm 2900–6300 2900–6300 2900–6300 2900–6300

_____________________________________________________________________

Najważniejsze cechy

Bezpieczeństwo światowej klasy

Operator zajmuje bezpieczne miejsce w obrębie wózka i słupków zabezpieczających głowę i górną część tułowia. Solidna osłona górna chroni przed spadającym przedmiotami. Ergonomiczne otoczenie umożliwia operatorowi pracę w naturalnej pozycji. W pełni amortyzowana podłoga stanowiska operatora minimalizuje drgania przenoszone na ciało a niski stopień wejściowy ułatwia wejście i zwiększa miejsce w kabinie. Na podłodze umieszczony jest elektryczny, awaryjny wyłącznik bezpieczeństwa, uruchamiany stopą.

Stanowisko dla operatora zapewniające wyższą wydajność

Elementy sterujące są dobrze rozmieszczone i łatwo dostępne, zwiększając komfort pracy operatora. Sterowanie podnoszeniem i opuszczaniem jest intuicyjne dzięki wykorzystaniu elektrycznego zaworu proporcjonalnego. W pełni regulowane kierownica ze wspomaganiem i panel sterujący ułatwiają kierowcy zajęcie najlepszej pozycji do kierowania wózkiem. 

Pulpit do pisania i praktyczny schowek stanowią wyposażenie standardowe.

Ułatwiająca dostęp konstrukcja wideł

Unikatowa konstrukcja wideł z profilem stożkowym i odmienny kształt końcówki wideł zapewnia łatwe wprowadzanie w palety. Szybka manipulacja nośnikami ładunku i przyspieszone operacje bliskiego transportu materiałów.

.

Zwarta konstrukcja wózka

Zwarta konstrukcja stanowiska operatora w wózku do składowania Atlet sprawia, że wózek jest mocniejszy, szybszy, bezpieczniejszy i zajmuje mniej miejsca niż wszystkie inne wózki z platformą.

 

Elementy wspólne zapewniające maksymalną dyspozycyjność

Wózek Ergo A posiada konstrukcję modułową, wykorzystującą unikatową koncepcję elementów wspólnych firmy Atlet. Wózek ma wspólne części z modelami PSH, TS i Ergo X – pozwala to na uzyskanie maksymalnej dyspozycyjności i rozwiązywalności zgłoszeń podczas pierwszego kontaktu (First Time Fix Rate). Co więcej, bezszczotkowy silnik prądu stałego i zmniejszenie zużycia klocków hamulcowych dzięki hamowaniu silnikiem pozwalają na wydłużenie okresów międzyserwisowych.

Jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami

Imię i Nazwisko:

Adres e-mail:

Wiadomość:

 ładowanie...

Kod z obrazka

PRAMAC UniCarriers
  wózki widłowe     wózki magazynowe     regały magazynowe